Cs:s - steam

(system) #1

witam

Czy jeśli mam Counter strike ściągnięty z programu STEAM (gdzie można pograć również HL2), to mam tą grę legalnie i mogę jej używać np do grania w sieci LAN? Jeśli nie chce grac w internecie i nie wykupuje konta Steam to wsio git? W tej grze nie wpisywałem żadnego klucza czyli nie jest zpiracona ?

Pozdr

(Hindol) #2

jeśli nie wpisywałeś żadnego klucza więc nie masz jej legalnie

(Henio Mazurek) #3

Aby mieć konto Steam należy wykupić klucz. Jeśli CS ściągałeś przez Steam, mając to konto, to nie musiałeś wpisywać klucza, bo dopisany został automatycznie.

(KaisuM) #4

Aplikację steam można ściągnąć bez problemu.

Żeby ściągnąć przez niego jakąś grę trzeba wklepać kod.

(system) #5

Hmmm no tak.... sciągnąłem ze steam bo była jakaś "możliwość/promocja" dla użytkowników Radeonów i przy instalacji nie wpisywałem nic, a chcę grać tylko po LANie czyli bez konta STEAM (internetowego).

Yyyy a co do konta STEAM. Żeby pobrać wystarczyło ściągnąć taki program w którym była możliwość ściągnięcia również HL2 i czegoś tam jeszcze i wystarczyło założyć po prostu konto darmowe i zostawić lapka na noc .

(Henio Mazurek) #6

Nie mam CS ale mam Steam i z tego co wiem to żadna gra się nie włącza jeżeli nie będę przez Steam zalogowany na koncie.

Piszesz o darmowym koncie i możliwości ściągnięcia HL2 - czyżby Valve już nie leciało tylko na kasę, zastanawiające.

(KaisuM) #7

Dokładnie, żeby grać, nawet po sieci musisz być zalogowanym do STEam. Nawet gdy na pulpicie mam skrót do gry .. od valve, to pierwsze co się otwiera to konto steam-owskie.

(Sumowski) #8

Bzdury opowiadacie :wink:

A więc, przede wszystkim konto Steam jest darmowe, w 100%. Założyć je może każdy. Wszystkie gry na koncie kupujecie albo za pośrednictwem sklepu Steam (steampowered.com) lub po przez wpisanie klucza CDKEY w programie Steam (klucz np. z pudełkowej gry jak HL2, CS:S, Red Orchestra czy wiele innych, oto lista: https://support.steampowered.com/kb_art ... -WUSF-3601).

hINDUss

Nieprawda.

Aby móc grać w sieci LAN bez logowania się do sieci Steam wystarczy uruchomić na danym komputerze program Steam w trybie offline (Plik>Przejdź w tryb offline...), wówczas nie będziesz musiał logować się za pośrednictwem Internetu do konta Steam.

I generalnie możesz zrobić coś takiego, zainstalować (STEAM) CS:S na kilku komputerach w sieci LAN i na każdym z nich przejść w tryb offline, następnie włączasz CS:S i możesz swobodnie i legalnie grać po sieci lokalnej.

PS

Istnieje promocja dla użytkowników kart graficznych ATI oraz nVIDIA. Wystarczy posiadać jedną z wymienionych kart w komputerze a otrzymujesz do konta za darmo np. HL2: Deathmatch

Więcej informacji:

http://www.steampowered.com/nvidia/