Cs:s - steam

witam

Czy jeśli mam Counter strike ściągnięty z programu STEAM (gdzie można pograć również HL2), to mam tą grę legalnie i mogę jej używać np do grania w sieci LAN? Jeśli nie chce grac w internecie i nie wykupuje konta Steam to wsio git? W tej grze nie wpisywałem żadnego klucza czyli nie jest zpiracona ?

Pozdr

jeśli nie wpisywałeś żadnego klucza więc nie masz jej legalnie

Aby mieć konto Steam należy wykupić klucz. Jeśli CS ściągałeś przez Steam, mając to konto, to nie musiałeś wpisywać klucza, bo dopisany został automatycznie.

Aplikację steam można ściągnąć bez problemu.

Żeby ściągnąć przez niego jakąś grę trzeba wklepać kod.

Hmmm no tak… sciągnąłem ze steam bo była jakaś “możliwość/promocja” dla użytkowników Radeonów i przy instalacji nie wpisywałem nic, a chcę grać tylko po LANie czyli bez konta STEAM (internetowego).

Yyyy a co do konta STEAM. Żeby pobrać wystarczyło ściągnąć taki program w którym była możliwość ściągnięcia również HL2 i czegoś tam jeszcze i wystarczyło założyć po prostu konto darmowe i zostawić lapka na noc .

Nie mam CS ale mam Steam i z tego co wiem to żadna gra się nie włącza jeżeli nie będę przez Steam zalogowany na koncie.

Piszesz o darmowym koncie i możliwości ściągnięcia HL2 - czyżby Valve już nie leciało tylko na kasę, zastanawiające.

Dokładnie, żeby grać, nawet po sieci musisz być zalogowanym do STEam. Nawet gdy na pulpicie mam skrót do gry … od valve, to pierwsze co się otwiera to konto steam-owskie.

Bzdury opowiadacie :wink:

A więc, przede wszystkim konto Steam jest darmowe, w 100%. Założyć je może każdy. Wszystkie gry na koncie kupujecie albo za pośrednictwem sklepu Steam (steampowered.com) lub po przez wpisanie klucza CDKEY w programie Steam (klucz np. z pudełkowej gry jak HL2, CS:S, Red Orchestra czy wiele innych, oto lista: https://support.steampowered.com/kb_art … -WUSF-3601).

hINDUss

Nieprawda.

Aby móc grać w sieci LAN bez logowania się do sieci Steam wystarczy uruchomić na danym komputerze program Steam w trybie offline (Plik>Przejdź w tryb offline…), wówczas nie będziesz musiał logować się za pośrednictwem Internetu do konta Steam.

I generalnie możesz zrobić coś takiego, zainstalować (STEAM) CS:S na kilku komputerach w sieci LAN i na każdym z nich przejść w tryb offline, następnie włączasz CS:S i możesz swobodnie i legalnie grać po sieci lokalnej.

PS

Istnieje promocja dla użytkowników kart graficznych ATI oraz nVIDIA. Wystarczy posiadać jedną z wymienionych kart w komputerze a otrzymujesz do konta za darmo np. HL2: Deathmatch

Więcej informacji:

http://www.steampowered.com/nvidia/