CS Source-niechciane dodatki na ekranie!

W czasie gry w prawym dolnym rogu w miejscu gdzie jest podana kwota którą aktualnie dysponuję i ilosc amunicji pojawia sie

FPS- a w tym miejscu aktualna liczba fps

PING-tez liczba

in -liczba

Out- liczba

te 4 pozycje przysłanaij ami kase i amunicje , jak to wyłączyć??? pojawiłos ie to dzisiaj! !!

Samo sie nic nie pojawiło.

net_graph 0

nie rozumiem , pisz zrozumiale

Jezu Chryste jak w przedszkolu, samo ci sie nic by nie pojawiło jesli nie chesz tego, wpisz w konsoli net_graph 0!

Owszem, pojawiło. Niektóre serwery uruchamiają to na siłę.

NA JAKIEJ KONSOLI

napisz mi krok po kroku GDZIE MAM TO WPISAĆ???

Włączasz konsole naciskając tylde (~).

nadal nie rozumiem !!

naciskam kiedy “(~)”??? jak jestem w menu CS S , jak gram na jakies mapie , czy gdzie w Steamie ??? gdzie mam to wpisać !!

Mozesz nacisnac w menu lub w grze gdy grasz w sieci lub po lanie

Otwierasz konsole naciskacąc tylde (~) i wpisujesz net_graph 0

Tylko musisz se ja(ta konsole) aktywoować w opcjach, tylko nie pytaj gdzie dokładnie, bo to bedzie oznaczało ze jestes uposledzony lub niedowidzacy. :?

JHS:PL Jestes na tym forum dosc długo i wiesz ze nie mozna obrazac innych forumowiczów.

Jak chciałes mu pomóc to napisz gdzie to się włacza :!:

Szanuj trochę interlokutora. Nikt Ci nie każe pisać,

skoro czyjaś niewiedza jest dla Ciebie problemem :evil:

Rozumiem zdenerwowanie, ale mimo wszystko . . . .

nadal nie umiem tego zrobic

czy mozesz mi napisać KROK PO KROKU co mam zrobic jak wejde do menu CS.S??? zamiast pisać kilka postów! !!

nie mozesz po prostu poszukac? :x cs:s na oczy nie widzialem ale w menu cs powinno byc options. przeszukaj dokladnie ustawienia i gdzies powinno byc enable console lub cos takiego. prawdopodobnie bedziesz musial postawic tam ‘ptaszka’

zgadza sie DZIEKI

Opcje-klawiatura/zaawansowane-enable console, nacoaskamy OK i włanczamy"~"

“Igorenek” dałbym Ci pochwałe za dobrą rade ale nie wiem jak to zrobić

sry :frowning:

W dziale gry nie daje się pochwał