CS spadki fpsów

Cześć mam problem z csem. Wczoraj grałem w csa i gra chodziła mi płynnie jak zawsze natomiast gdy dziś odpaliłem gre fpsy drastycznie spadły do stałych 15.Ustawienia grafiki przywróciły sie do ustawien podstawowych i mam straszne lagi.W innych grach nie mam tego problemu tylko w csie.

Za mało informacji. Jaki sprzęt, system i czy oprogramowanie (windows, gra) oryginalne, itp.?

Kto tam teraz wydaje CSGO? Napisz im, że uwalili kolejna aktualizację pewnie :wink:

1 polubienie

@anon7248146 z wczoraj na dziś wyszła jakakolwiek aktualizacja? Nie? To nie praw w owy sposób!

wyszła 14, lub 15 polskiego czasu, czy i kiedy się zainstalowała nie wiem, ale ciekawy jestem jakim to cudem akurat w tej jednej grze poszła znowu optymalizacja? OK, może nowe sterowniki karty graficznej doszły, ale i to wina lipnej gry. Innymi słowy co doradzimy? Reinstalke gryz robiona. Wymianę pasty na procku? W innych grach nie grzeje, test dysku, nie ma symptomów…

Może się nie znam, ale temat założony osiem godzin temu, względem tego punktu wczoraj to 17 sierpnia, a patch jest z 14 August, więc…

Akurat ta aktualizacja wprowadzała nowe odznaki, więc z wydajnością miała niewiele wspólnego.
A co do poprawnego działania CS:GO to nie ma zasady - gra świruje od momentu zmiany layoutu strony głównej gry.

1 polubienie

I trzeba być niezwykłym szczęściarzem, aby gra płynnie działała. Ale cóż. Smutna prawda. Kiedy ta gra wychodziła i była tylko płatna, to na początku nie było z nią problemu. Dopiero któraś aktualizacja zrobiła, że ta gra jest paskudnie zoptymalizowana.