CS4 i znikające etykiety narzędzi

Witam.

Jak w temacie: CS4 po około pół godzinie używania przestaje wyświetlać jakiekolwiek etykiety i opisy narzędzi. Jak to zmienić?

Win Xp

CS4 Eng Trial - wszystkie aktualizacje się ściągnęły.

Jak wiesz jak każdy PS jest pamięciożerny to jedno.A drugie PS cały czas potrzebuje magazynu wymiany więc w opcjach musisz podać mu inny dysk bądź inną partycję dysku na wymianę danych.Myślę, że problemy powinny zniknąć.Ile masz pamięci i na jak dużych plikach pracjesz?

Witam. Dziękuję za odpowiedź.

Na początku pomyślałem, że taka możliwość odpada, bo:

Mam zaznaczone trzy partycje jako dyski wymiany, w sumie jest tam ok. 18 GB wolnego, wykorzystanie pamięci Ram mam ustawione na 80% z 2GB.

Jednakże nie znam tego programu aż na tyle dobrze, czy to możliwe aby pobierał aż tak duże zasoby?

Rzeczywiście wczoraj pracowałem na tutorialu z Cherub.pl i zapisany plik ważył coś około 100 MB.

Aha zapomniałbym jeszcze, że mam także włączone wykorzystanie GPU.

Jeszcze taka drobnostka, że przesiadłem się z wersji 7.0 i to co jeszcze dwa miesiące temu wydawało mi się skomplikowane teraz jawi się jako prostota i łatwizna;)

Niestety jak zauważyłeś PS bardzo dużo potrzebuje “papu” :slight_smile: tak już jest.Ale czyż to nie przyjemność korzystać z takiego programu kosztem pamięci?Ale jest rozwiązanie system 64 bit 4 gb ram i śmiga jak ta lala :slight_smile: A PS lubi 64 bit systemy.

No to mnie pocieszyłeś :smiley:

Na razie nie zarabiam na PS-ie, więc nie dam mu tego, co lubi najbardziej.

Jak myślisz zadowoli się dodatkowym 1GB Ramu? 8)

Powiem tak im więcej ramu dla PS tym lepiej z tym , że 32 bitowe systemy (x86) obsłużą najwyżej 3 gb, więc jak dołożysz mu 1 GB to się "dziecko"ucieszy :slight_smile:

Tak, wiem że trzydziestodwubitowe systemy potrafią zobaczyć tylko coś około 3,25 GB :? :?

Zadziwiająca różnica w postrzeganiu zdań, ja pisząc o Photoshopie wyobrażałem sobie wyścigowego konia. Jednakże dobrze, że potrafimy się zrozumieć.

Tak czy siak dzięki za miłą pogawędkę.

Do usłyszenia.