CSGO - Problem z lagami

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z csgo. Otóż mam stały ping, nie tracę pakietów, stale 300 fps, bez spadków, a mimo tego czasami mam lagi. Format kompa tez nie pomógł, zakurzony tez nie jest. Nie mam pojęcia co może być przyczyna. Niedawno zakupiłem tego ssd i nie wiem czy to może być własnie problem  kwasny.gif

LAGI co rozumiesz pod tym słowem.

 

Zawieszanie gry (zamarza cała gra itd) czy teleporty graczy spowodowane internetem? :stuck_out_tongue:

Bo to różnica

Teleporty bardziej, takie przeskoki w strzelaniu. Mam cały czas ping 50ms, a wrażenie jakbym grał na 120ms. Wszystkie czynności opóźnione za bardzo.

Jak wyglądają wartości loss i choke z polecenia net_graph w csie?

Ping możesz mieć niski,ale jak masz loss albo choke powyżej 0% to takie kwiatki będą przy nie stabilnym łączu.

Syndicate1245 na forum piszemy w języku polskim, czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

Właśnie problem z tym, że loss jak i choke mają 0%. :frowning:

Ostatnio też wszystkie strony internetowe wczytują się dłużej niż na początku po kupnie dysku ssd. Jest możliwość, aby to była wina dysku? 

Dzwoniłem do dostawcy i powiedzieli, że u nich problemów żadnych nie ma i to mnie dziwi trochę. :confused:

 

Poprawione. :slight_smile: