Css - jak zdefiniować oddzielnie dla różnych przegladarek?

Witam, chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób przygotować style aby dla każdej przeglądarki wyświetlało się inaczej… Wiadomo ze każda przeglądarka wyświetla niektóre elementy inaczej. Ja chcialbym aby efekt był taki sam. Wydaje mi się że poprostu te elementy trzeba oddzielnie zdefiniować dla poszczególnych przeglądarek. Zależy mi na konkretnej instrukcji.

Można tak zrobić ale nie polecam tej metody. Główną zaletą CSS jest to, że możesz zmienić cały wygląd wielu podstron edytując tylko jeden plik ze stylami.

Używając oddzielnych plików CSS dla badzIEwia i normalnych przeglądarek trochę narusza tą zasadę. Są techniki pisania stylów dzięki którym w każdej przeglądarce strona wygląda tak samo i tą metodę polecam.

Jeżeli jednak tak bardzo chcesz to zajrzyj tutaj http://www.puma.pomorze.pl/porady.php

nie ważne jaka to będzie technika!! Nie musi byc tak jak powiedziałem. Chcem zeby bylo dobrze, ważne jest aby był efekt końcowy.

Nie da się tak szybko i prosto odpowiedzieć na to pytanie. Musisz posiedzieć trochę nad kursami i edytorem tekstowym i z czasem twoje stronki wszędzie będą wyglądały tak samo.

hm… skorzystałem z tych komentarzy warunkowych… ale nie działa;/ mam IE7… może musi byc starsze??

Wstawiłem w sekcji head taki kod:

TYPE=“text/css”>

Bo dokładnie chodzi mi o Internet explorer…