[CSS] Nakładanie elemnetów z użyciem margin

strona-zgodna-niezaleznie-rozdzielczosci-ekranu-t432673.html

Chcę zmienić atrybuty typu position: absolute na margin, padding i float. W momencie, kiedy zastąpiłem owy atrybut na padding, samochód, który nachodził na ramkę przesunął tą ramkę do dołu i nie mogę nałożyć tego auta. Jak mogę temu zapobiec? Atrybut z-index działa tylo kiedy skorzystam z position: absolute lub position: relative. Adres do podglądu to fullimpact.c0.pl, tam jest pokazany problem.

pytanie - dlaczego nie kontynuujesz poprzedniego tematu, tylko zakładasz nowy?

Poza tym, nie wystarczy tutaj samo zastąpienie.

Już Ci pisałem, zobacz sobie na przykładzie jakiejś innej strony albo szablonu np http://www.code-sucks.com/css%20layouts/ -w jaki sposób buduje się strony. Warto też byś skorzystał z jakiegoś kursu (x)hatml i css, bo bez podstaw daleko nie zajedziesz.

Poza tym, nie bierz wszystkiego tak dosłownie. Ktoś wyżej wspomniał o procentach i już widzę wszędzie masz procenty powstawiane.

Gdzie można dać % tam można, nie znaczy to jednak że wszędzie mają być wymiary w procentach.

Podobnie rzecz się ma pozycjonowania absolutnego - jest ono powiązane m.in. z pozycjonowaniem relatywnym. Trzeba znać i wykorzystywac z głową te zależności, a nie na upartego wszystko zmieniać na absolute i potem dziwić się ze coś jest nie tak.

taka uwaga, weź wsadź wszystko do jednego, zwymiarowanego kontenera i układaj względem niego.

Jest coś takiego, co nazywa się ZAGNIEŻDŻANIEM elementów. Korzystaj z tego.

Masz na myśli, aby usunąć divy ze screenami, tekstem i inne i ich zawartość wrzucić do np. jednego paragrafu? To oznacza, że

[opis]

Miniaturka