[CSS] Pomoc ze złożeniem struktury

Cześć. Muszę przygotować do szkoły plan lekcji. Postanowiłem go zrobić na divach, ponieważ w końcu muszę się nauczyć tworzenia struktury na divach. :stuck_out_tongue: Próbowałem na sto sposobów korzystając z internetowych tutoriali i za każdym razem coś było nie tak. ;/ Bardzo proszę o pomoc. Potrzebna jak najszybciej. Proszę tutaj link do tych dokumentów.

http://s008.wyslijto.pl/?file_id=95954752424697295596

Są tam dwa foldery “na div” gdzie są moje trudy i próby… :expressionless: oraz folder jak to ma wyglądać, gdzie jest to prawie gotowe jednak na tabelkach. Tabelki będą mi potrzebne do środka planu, wiem że tabele można zagnieżdżać, ale chcę to zrobić na divach. Nie chcę zrobić tego “aby było” tylko chcę się w końcu nauczyć układania tych divów. Przypominają mi puzzle… :stuck_out_tongue: Jeśli ktoś byłby na tyle miły to proszę o kontakt na gg. :slight_smile:

Myślisz, że ktoś Ci to zrobi??

Podaj lepiej części kodu, które są problematyczne.

Wtedy można dyskutować.

A ja Ci powiem tak: do prezentacji danych, czyli w Twoim przypadku do przedstawienia planu lekcji najlepiej sprawdzą się tabelki. DIVy to do zrobienia struktury strony internetowej.

Tak wiem, ale mimo to proszę o pomoc. Chodzi o to samo co w strukturze strony tyle, że jest mniejsze. Dlatego proszę o pomoc.

Luknij sobie na jakiś darmowy szablon i ściągnij z niego div zmodyfikuj i gotowe!

Niepotrzebnie tyle ciąłeś można to zrobić troszke prościej

Popatrz na to

Ogromne dzięki… :slight_smile: Popatrzę sobie na źródło i przeanalizuję. Jeszcze raz wielkie THX… :smiley:

Poza tym do tego celu służy TABELA a nie DIV-y.

Tabela na DIV-ach to tak samo jak szablon strony na tabelach :slight_smile: