[CSS] Wyśrodkowanie strony niezależnie od rozdzielczości

Wiem, że temat ten był wszędzie przerabiany wzdłuż i wszerz, ale żadne metody u mnie nie działają :(. Mam taki o to kod css:

http://wklej.org/id/562137/

I wygląda on jedynie dobrze w rozdzielczości 1440 x 900 (teraz nigdzie nie działa dobrze, bo próbowałem to ‘naprawić’). Przy np. 800x600 przesuwa się w prawo. Nie proszę o gotowca, ale też proszę o konkretne odpowiedzi.

Całą zawartość strony wrzucasz do diva o określonej szerokości, np 800px i dajesz mu margin: auto, elementowi nadrzędnemu w tym przypadku body dajesz text-align: center;

Co do porady poprzednika wywal cały margin* i dopiero zastosuj poradę.

Dzięki za porady. Na innym forum przeczytałem, że określanie szerokości ma charakter tylko pokazowy i nie trzeba tego robić, może to dlatego nic mi nie wychodzilo.

Określenie szerokości strony jest bardzo ważne od czasu przejścia z tabelek na divy.

Ok,mam jeszcze jedno pytanie. Czy mogę zrobić mechanizm sesji bez ustawiania ciasteczek? Jeśli tak, to na co zwrócić uwagę?

Nowy problem nowy temat :wink:

No właśnie nie chciałem bez sensu tworzyć nowy temat ze względu na pytanko. Możesz już tutaj odpowiedzieć?

Ciastka po prostu są do tego by gdzieś sid przetrzymać. Możesz to zrobić getem, lub postem. Ew możesz wszystko includować i wtedy nie przenosić sid w ogóle.