Ctfmon.exe i k800i ;/

Witam

Mam taki problem. Miałem na swoim PC trojana ctfmon.exe (wiem że to plik systemowy jednak ten trojan tak się melduje). Otóż gdy podłaczam telefon do PC przez USB pokazuje mi sie “Odmowa dostępu” a więc wziąłem właczyłem ComboFix po uprzedmin zniwelowaniu trojana na każdej partycji oraz karcie pamieci telefonu i wszystko fajnie działa, partycje sie otwieraja i jest ok, telefon także…ale po odłączeniu telefonu i podłaczeniu go raz jeszcze historia się powtarza ;/ Wówczas właczam Combofix i znowu jest ok, ale jest to uciazliwe poniewaz czesto podlaczam telefon do PC. Czy ma ktoś jakieś propozycje?? :frowning: Bardzo bym prosił o jakąś skuteczną radę jak się tego czegoś pozbyć z karty pamieci telefonu oraz wewnetrznej pamieci telefonu :frowning: (jest to pewnego rodzaju pendrive, tytuacja ta sama).

Log z ComboFix:

ComboFix 07-10-22.7 - lokatek 2007-10-22 22:45:13.3 - [color=red][b]FAT32[/b][/color]x86

Syfa masz i to nie jednego, a ctfmon.exe to nie syf, tylko usługa odpowiedzialna za zaawansowane usługi tekstowe.

Wyłączyć ją można przez aplet Opcje regionalne i językowe.

Nie pisz oftopa, bo to co ty napisałeś to już wyżej uwzględniłem…

Karmazyn65 , i tu się mylisz. Istnieje trojan czy też inne paskudztwo (jak zwał tak zwał) które właśnie maskuje się siedząc sobie w systemie pod nazwą ctfmon.exe. Wiem to bo sam w pracy to przerabiałem na kilkunastu komputerach w kawiarence.

Już wszystko ok. Wszystko udało się wyrzucić ręcznie. Czyli:

autorun.ini oraz Recycled