Ctrl+alt+delete

Witam. Mam problem związany z “trzema królami”. Chodzi o to, że po naciśnięciu ctrl+alt+delete powinno pojawic się okno managera procesów i uruchomionych aplikacji. Owszem pojawia się. Tyle że zniknęły mi WSZYSTKIE przyciski z paska zadań w w/w okienku. Widzę procesy, ale już do uruchomionych aplikacji, karty wydajności systemu czy sieci nie ma dostępu, bo nie ma żadnego przycisku na który można kliknąc za wyjątkiem prawego dolnego “zakończ proces”. Za wszelkie sugestie będę zobowiązany. Podmiana pliku EXPLORER.EX_ nic nie wniosła. Windows XP Home (legalny rejestrowany) SP2+wszystkie możliwe aktualizacje.

Konsola odzyskiwania systemu nic nie zmienia. Również sprawdzenie plików systemowych. Komputer jest na 100% czysty. Skanowany NOD-em, Avira, F-Secure, Spyboot-em, HijackThis i wszelkimi narzędziami ze strony MS. Hardware: IP IV 3GHz HT, 1.5GB RAM, chipset Intel 848, Saphire Radeon X1650PRO. Sterowniki najnowsze.

Kliknij dwa razy na okienku. (nie na obaszar z procesami, tylko to “obramowanie”)

Kliknij dwukrotnie na obramowaniu okna.

Hmm. No tego akurat nie próbowałem. Dzięki! znowu działa :slight_smile: