Ctrl i Outlook

Witam…

Bez zbędnych ceregieli przejdę do problemu , który wystąpił u mnie zupełnie znienacka i doprowadza mnie do szewskiej pasji…

Posłuchajcie …

Po naciśnięciu na klawierce lewego Ctrl - komp wydaje dźwięki - to jeszcze nic, ponieważ :

po naciśnięciu prawej Ctrl natychmiast uruchamia się program Outlook Expres, z którego tak btw nigdy nie korzystam i nie korzystałem !!

Sytuacja jest dośc dziwna ( gdy wciskałem alt+c by uzyskac “ci” pojawił sie ATI Control - właśnie to zauważyłem - także tych dziwnych skrótow jest więcej !!

Zupełnie nie mam pomysłu co to i dlaczego właśnie tak ?? Nie mogę używac prawego Ctrl ani napisac “ci”… Zmienilem grafike na Ati i może to coś w związku z tym, ale ten outlook to już przesada !!

Macie jakieś sugestie odnośnie tej upierdliwej sytuacji ??

Co do ATI to masz tam skróty klawiszowe i masz tam funkcje odpowiedzialną za alt+c to wyłącz ją i zmień skrót na np: alt+k.

viewtopic.php?f=22&t=254885&hilit=+control

Problem z “ci” jakby zniknął bo w notatniku mogę go używac , jednak tutaj nie ?? ale Ati już się nie pokazuje :slight_smile:

Pozostaje jednak kwestia nr 1 - czyli jak wyeliminowac outloka spod prawej Ctrl ??

A jaka konkretnie to jest kombinacja klawiszy Ctrl i… co ? Jaki klawisz ?

Nie ma żadnej kombinacji !!

Start -> wszystkie programy -> PPM na Outlook i wybierz właściwości -> sprawdź na zakładce skrót , w sekcji klawisz skrótu czy w polu jest ustawiony jakiś skrót, zastosuj Swój własny unikalny klawisz skrótu.

Nic z tego … :frowning: … Klawisz skrótu “Brak” … Obie Ctrl wciąż zachowują się dziwnie …

Nadaj klawiszom Ctrl wartości domyślne.

http://www.darmoweprogramy.org/566/KeyTweak

http://www.usnetizen.com/fix_capslock.php

Przywróciłem wszystkie domyślne, chociaż program nie wykrył mi żadnych zmian. Nie ma efektu. Keytweaker wykrywa mi wszystkie klawisze jednak przy Lewej Ctrl komp piszczy i nie pojawia się nic a przy Prawej Ctrl pojawia sie Outlook…

Nie mogę nawet używac Photoshopa bo każda Ctrl kończy się w programie pocztowym … Jeszcze jakieś pomysły ??

W dniu 15.07.2008 , o godzinie 2:20 został dopisany post przez Blackmedusa

  • Nic z tego ,program niedostępny z przyczyn licencyjnych niestety :frowning: …Pozostaje rozwiązanie tylko dla ekspertów a do takich dziś się nie zaliczam … Może podpięcie innej klawiatury coś pomoże ( w akcie desperacji ) ?

20 restartów i powyższe sugestie na razie zawiodły.

Zgodnie z tym iż nadzieja umiera ostatnia, sprawę pozostawiam otwartą i do wyjaśnienia :wink:

Zmiana języków w : panel sterowania-opcje regionalne i językowe -język-szczegóły ---- nie pomaga :frowning:

Ojj wiesz… co innego na odległość, a co innego jak mam z tym bezpośrednią styczność. Wyśpię się, a jutro może jakiś dobry pomysł mi przyjdzie na myśl, zobaczymy.

Generalnie to wygląda jakbyś używał jakiegoś programu do obsługi skrótów ale przecież tak nie jest.