„Cubes In Danger 2” czyli moja druga gra zrobiona w Blenderze

Zrobienie tej gry w pojedynkę zajęło mi 3 miesiące pracy po kilka godzin dziennie, ale wreszcie ją ukończyłem i chciałbym się nią z Wami podzielić. Wszelkie uwagi mile widziane :slight_smile:

Udostępniłem tą grę na Gamejolt.com oraz na Itch.io i chociaż nikomu nie pali się do tego, żeby ją pobierać, to i tak mam w planach robienie kolejnych gier. Fajna zabawa. Polecam.

Gdyby ktoś lubił tego typu gry (platformowe), to zachęcam do zagrania. W grę gra się w dwie osoby.

Link do gry:
https://gamejolt.com/games/cubesindanger2/312668

Zrzuty ekranu:

Ile widziałem takich gier na Steam i oni sobie każą płacić a tu mam za darmo. Autorze, czy dwie osoby są wymagane do rozgrywki, czy jedna osoba da radę to ogarnąć.

Nie wziąłem pod uwagę tego podczas tworzenia gry i teraz długo by mi zeszło z tym by to zmienić. Ale gdyby ta gra się komuś podobała i ktoś by w nią grał, to bym ją rozwijał o tą i inne opcje. Tak właściwie to cała koncepcja tej gry polega na rywalizacji, bo zasada jest taka, by utrzymać się przy życiu dłużej niż przeciwnik więc do gry wymaga się dwóch graczy.

Czyli się da będę bił swoje rekordy dziękuje za rozrywkę.

PS Najlepsza dla ciebie reklama, gdy jakiś YT-uber się tym zainteresuje i będzie przeklinał, bo masa kocha coś takiego.

1 polubienie

A że w tym sensie grać, że obiema rękoma, to jak najbardziej się da :smiley:

Szkoda że single w oparciu o jedną osobę - poruszanie się jednym obiektem, nie wchodzi w rachubę. Przez to wiele osób ominie ten tytuł.

Napisanie SI to już nie tylko malowanie planszy :wink:

Tzn? Bo jakoś nie mogę się połapać w tej przenośni

Napisanie dobrego SI, czy jakiegokolwiek SI jest trudniejsze.

Sorki, ale nie mam bladego pojęcia co to SI. Czyżbym wyczuwał nutę złośliwości? :wink:

Nie. Piszę tylko, że napisanie sztucznej inteligencji dla przeciwnika nie jest takie proste.

Aaaa :grin: nie no w najbliższym czasie nie planuję. Może w przyszłości znajdę trochę wolnego czasu :joy: