Cuda się dzieją!

Mam neostradę, tę najtańszą. Gdy wchodzę na serwis http://www.neostrada.pl to pokazuje mi się ile plików już sciągnołem. Wczoraj było 247 MB,

dzisiaj juz jest UWAGA: 80MB, to nie jest żadna pomyłka, możecie mi wyjaśnić, jak to się stało?

No to chyba lepiej dla ciebie ???

Jasne że lepiej, ale dlaczego tak sie stało?

Niedawno chciałem sie dowiedzieć jak to zrobic, ale post został w zarodku zablokowany, a dzisiaj chce wiedzieć czemu tak sie stało. Nikt nie wie?

Zadzwoń do pomocy technicznej :stuck_out_tongue:

Coś ty, dobrze jest jak jest. Jeszcze mnie odetną albo co?

Odpowiedzcie w końcu, dlaczego tak się stało?

No właśnie dostałeś odpowiedź - nie wymagaj odpowiedzi na pytanie, na które, podejrzewam, nawet TPSa nie zna odpowiedzi :slight_smile:

Może pokazują Ci to, liczą co każdy miesiąc? I co miesiąc na nowo jest naliczanie?

jednak myślenie ma przyszłość :slight_smile: limit masz na miesiąć, więc miałoby to sens :slight_smile: - po co sumować wielkości :oops:

Moze i tak, ale mam pewne podejrzenia, ze to nie to…

Spróbuje zrobić to jeszcze raz i zobaczymy :o :o

Limit zerowany jest dokladnie pierwszego dnia miesiaca , o godzinie 12:00. Wiec co w tym dziwnego ?

Być może to, że “wyzerował” mi się (na 80Mb) ok 17. Może mają taki poślizg?

Ja mam wrażenie, że jedynie oszukałeś swoją przeglądarkę, czy coś na ten kształt… A limit masz taki jaki miałeś, a i danych Ci nie “cofnęli”

Wcześniej skorzystałem tyko z konsoli odzyskiwania systemu w instalatorze windowsa, po ponownym uruchomieniu kompa było już tylko 80Mb zamiast ponad 200!

Czy kórykolwiek z userów Neo czy innych usługo TPSA jest w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie?? Czyba nie bardzo. Jednym słowem Matrix. Mają swoją Blue Line więc zwróć sie do nich. (swoją drogą zycze Ci wielkiej cierpliwości i szczęscia w możliwości uzyskania połączenia że juz nie wspomnę o sensownej odpowiedzi. France Telecom i TPSA górą :P:P:P:P:

Na szczęście nie mam zamiaru zgłaszać tego w &TP (tak sie chyba teraz komuna przemianowala), dobrze jest jak jest i niech tak zostanie, a jak limit transferu będzie pękal w szwch, to spróbuje jeszcze raz najwyżej z konsolą odzyskiwania :smiley:

I będziesz płakał że ci transfer zmiejszyli. :smiley:

To będzie krok ostateczny, poza tym jak zmniejszą mi transfer, to tylko o połowę i dopiero pod koniec miesiąca! (z 5GB mam 105MB)