Cuda się dzieją!

(Kos@) #1

Mam neostradę, tę najtańszą. Gdy wchodzę na serwis http://www.neostrada.pl to pokazuje mi się ile plików już sciągnołem. Wczoraj było 247 MB,

dzisiaj juz jest UWAGA: 80MB, to nie jest żadna pomyłka, możecie mi wyjaśnić, jak to się stało?

(Rafi) #2

No to chyba lepiej dla ciebie ???

(Kos@) #3

Jasne że lepiej, ale dlaczego tak sie stało?

Niedawno chciałem sie dowiedzieć jak to zrobic, ale post został w zarodku zablokowany, a dzisiaj chce wiedzieć czemu tak sie stało. Nikt nie wie?

(Monczkin) #4

Zadzwoń do pomocy technicznej :stuck_out_tongue:

(Kos@) #5

Coś ty, dobrze jest jak jest. Jeszcze mnie odetną albo co?

Odpowiedzcie w końcu, dlaczego tak się stało?

(Monczkin) #6

No właśnie dostałeś odpowiedź - nie wymagaj odpowiedzi na pytanie, na które, podejrzewam, nawet TPSa nie zna odpowiedzi :slight_smile:

(boczi) #7

Może pokazują Ci to, liczą co każdy miesiąc? I co miesiąc na nowo jest naliczanie?

(Monczkin) #8

jednak myślenie ma przyszłość :slight_smile: limit masz na miesiąć, więc miałoby to sens :slight_smile: - po co sumować wielkości :oops:

(Kos@) #9

Moze i tak, ale mam pewne podejrzenia, ze to nie to...

Spróbuje zrobić to jeszcze raz i zobaczymy :o :o

(system) #10

Limit zerowany jest dokladnie pierwszego dnia miesiaca , o godzinie 12:00. Wiec co w tym dziwnego ?

(Kos@) #11

Być może to, że "wyzerował" mi się (na 80Mb) ok 17. Może mają taki poślizg?

(system) #12

Ja mam wrażenie, że jedynie oszukałeś swoją przeglądarkę, czy coś na ten kształt... A limit masz taki jaki miałeś, a i danych Ci nie "cofnęli"

(Kos@) #13

Wcześniej skorzystałem tyko z konsoli odzyskiwania systemu w instalatorze windowsa, po ponownym uruchomieniu kompa było już tylko 80Mb zamiast ponad 200!

(fiesta) #14

Czy kórykolwiek z userów Neo czy innych usługo TPSA jest w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie?? Czyba nie bardzo. Jednym słowem Matrix. Mają swoją Blue Line więc zwróć sie do nich. (swoją drogą zycze Ci wielkiej cierpliwości i szczęscia w możliwości uzyskania połączenia że juz nie wspomnę o sensownej odpowiedzi. France Telecom i TPSA górą :P:P:P:P:

(Kos@) #15

Na szczęście nie mam zamiaru zgłaszać tego w &TP (tak sie chyba teraz komuna przemianowala), dobrze jest jak jest i niech tak zostanie, a jak limit transferu będzie pękal w szwch, to spróbuje jeszcze raz najwyżej z konsolą odzyskiwania :smiley:

(lazikar) #16

I będziesz płakał że ci transfer zmiejszyli. :smiley:

(Kos@) #17

To będzie krok ostateczny, poza tym jak zmniejszą mi transfer, to tylko o połowę i dopiero pod koniec miesiąca! (z 5GB mam 105MB)