Cudowna kraina

Znalazłem takie forum w internecie,które spełnia wszystkie wymogi bon ton.Userzy są niezwykle uprzejmi dla nowo przybyłych.Nie kierują ich od razu do wyszukiwarek.Nie piszą głupich i złośliwych uwag.Nie piętnują słabości z ortografii.Nie wytykają literówek.Moderatorzy są jak balsam dla serca.Zawsze pierwsi w podaniu pomocnej dłoni.Ugodowi,cierpliwi,wyrozumiali.Wydający zawsze sprawiedliwe,salomonowe wyroki.Przyjmujący z pokorą trafną krytykę.Zawsze zgodnie działający z prawem,regulaminem i duchem demokracji.Prowadzący spokojną,wyważoną polemikę i słuchający z uwagą co ktoś ma do powiedzenia nawet jeśli kompletnie się z nim nie zgadzają.Z pełną godnością milczący,jeśli nie zgadzają się z adwersarzem a uważają,że nie ma co z danym userem dyskutować bo to nie ma sensu.Nigdy nie zamykającą usta swojemu oponentowi,przez gwałtowne zamykanie topika bo to nie w ich stylu.Konstatują przecież,że jeżeli temat się przemilczy to i tak umrze on śmiercią naturalną i zejdzie spokojnie ze stron forum.Mógłbym tak bez końca pisać,ale mi zabrakło tuszu…więc kończę.Ta pieśń pochwalna jest charakterystyką tego forum.Teraz dopiero przejrzałem na oczy.

Dobrze, że chociaż tyle.

I tak pozostanie


Jest to interesująca informacja.

Więcej napiszem wszystkim zainteresowanym

w prywatnej korespondencji

Forum nie jest słupem ogłoszeniowym - dla wizjonerów też

Zamykam czasowo.

Stary, ty to masz gadane/pisane. Koniecznie musisz napisać książkę…8-[