Cue mp3 i szlag mnie trafia

witam!!

mam problem, który nazywa się cue

mam płytę (chyba obraz płyty), są dwa pliki jeden to zwykłe mp3 i drugi cue

mp3 normalnie się odtwarza w Winampie, ale jest to cała płyta w jednym pliku :cry: to cue próbowałem Alcoholem otworzyć i gdy próbuję ten cue nagrać wyskakuje mi:

nieobsługiwany format pliku E:\ ***** -cd-pow-cue, linia 2

co z tym dziadem można zrobić !!

Wydaje mi się że masz jakiś uszkodzony plik :? Alkochol powinien otwiera pliki cue.

Ewentualnie spróbuj nerką.

pisze mi jeszcze, że ten format pliku nie jest obsługiwany w tej chwili

czy to dlatego, że Alcohol jest w wersji niepełnej :roll:

niby to trial, ale pisze, że wersja demonstracyjna :roll:

Nie dla tego. Z tego co mi wiadomo,Alcohol ma ograniczenie jedynie na ilość dni używalności.

Jeszcze raz powtarzam. Zobacz w nero,gdyż on czyta pliki cue.

Witam,

TUTAJ Christophorus polecał program CUEMAKER. Spróbuj.

W folderze masz 2 pliki mp3 i cue.Znaczy to że ta płytka jest fajnie podzielona na utwory.Proponuje nagranie tej cd w Nero Burning Rom.Tam klikasz Nagrywarka-Nagraj plik obrazu-zaznaczasz pliki typu:wszystkie pliki ,wskazujesz plik cue.Nero ze 2 minuty ten plik wczytuje ale potem każe go nagrać.Inagrywa super płytkę podzieloną na kilka(nascie)plików.Polecam. Pozdrawiam.gegus.

gegus

mógłbyś mi to krok po kroku napisać bo pierwszy raz się z takim czymś spotkałem i nie wiem co i gdzie i jak i po co… :?

Wchodzisz w Nero,wyłączasz okienko nowej kompilacji,klikasz zakładke “nagrywarka” i przechodzisz do pozycji “nagraj plik obrazu”,tam wybierasz plik z obrazem do nagrania,a potem to już tylko ustawiasz prędkość i wypalasz.

W Razie pytań gg:5369517

dobra panowie udało się !!

wielkie dzięki za pomoc, macie u mnie :piwo: :wink: