cURL Sprawdzanie status kont

Witam mam problem następujący nie wiem czego ale nie działa mi sprawdzanie kont premium rapidshare jest połączenie ale nie pokazuje mi danych np.Kiedy wygaśnie, ile pozostało do pobrania itp

O to jak to działa: Napisałem swój panel na który dodaje konta czyli -->dodaje na baze sql–>potem sprawdzam status kont ale wyświetla mi unknown (nieznany)

Dodane 21.02.2009 (So) 2:13

Może przy użyciu preg_match lub preg_match_all ? A zapomniałem powiedzieć że ten skrypt pisany z 1,5roku temu trzeba go przerobić żeby działał z nowym rapidshare (wyciągał dane ile pozostało trafficu itp)

$curl = curl_init();


curl_setopt($curl, CURLOPT_SSL_VERIFYPEER, FALSE);


curl_setopt($curl, CURLOPT_HEADER, 1);


curl_setopt($curl, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true);


curl_setopt($curl, CURLOPT_COOKIE, "user=$cook");


curl_setopt($curl, CURLOPT_USERAGENT, "Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.01; Windows NT 5.0)");


curl_setopt($curl, CURLOPT_FOLLOWLOCATION, false);


curl_setopt($curl, CURLOPT_URL, "https://ssl.rapidshare.com/cgi-bin/premiumzone.cgi");


$xxx = curl_exec($curl);



$check1 = explode('if (1)',$xxx);

if (isset($check1[1])) {

return "expired";

;

}

$check2 = explode("Account has been found, but the password is incorrect",$xxx);

if(isset($check2[1])){

 return "incorrect";


}

$check3 = explode("Fraud Detected",$xxx);

if(isset($check3[1])){

 return "fraud";


}

$check3 = explode('Expiration date: ',$xxx);

if (isset($check3[1])) {

$validuntil = substr($check3[1],0,17);


}

$check4 = explode("RapidPoints",$xxx);

if (isset($check4[1])) {


$points = get_value_from_code('RapidPoints:','', $xxx);


}

//die("expired");

$myarr = explode('5 days Traffic:',$xxx);


if (isset($myarr[1])) {


$mybw = explode (".",$myarr[1]);


$tbw = round(($mybw[0] / 1000),1);

if ($tbw>=50) {

 return "bandwidth ($validuntil) - $points";


}


return "$tbw ($validuntil) - $points";



} else {


//$this->disable($cook,'true');

return "unknown";


}[/code]




Znalazłem podobny w necie do mojego tylko proszę powiedzieć co zmienić

[code]<?php if (isset ($_POST[‘accounts’])) { set_time_limit(0); $dtaaccounts = nl2br($dtaaccounts); $dtaaccounts = explode("\n", $_POST[‘accounts’]); //Header echo "

Użytkownik Hasło Email Punkty Traffic Ważność Zabezpieczenie

([0-9.]+)", $pagedata, $points); ereg(“Expiration date:([a-zA-Z_0-9\ .,]+)”, $pagedata, $valid); ereg(“schlosszu = “([0-9])””, $pagedata, $slock); $pattern = “var email = “([a-zA-Z0-9._-]+@[a-zA-Z0-9-]+.[a-zA-Z.]{2,5})””; ereg($pattern,$pagedata, $email); if($slock[1]==“1”){ $slocktext = “active”; }else{ $slocktext = “inactive”; }; //display if valid if(empty($valid[1])==FALSE){ echo “”."$User"."$Pass"."$email[1]"."$points[1]"."$traffic[1] Mb"."$valid[1]"."$slocktext".""; $validrs[] = $User . “:” . $Pass . “:” . $email[1] . “:” . $points[1] . “:” . $traffic[1] . “:” . $valid[1] . “:” . $slocktext; } unset($valid); } } if (isset($validrs)) { echo "Formatted Output: "; foreach ($validrs as &$value) { echo $value . “\n”; } echo “”;} }