CustomizeGoogle - brak podpowiedzi

W opcjach CustomizeGoogle mam włączone podpowiedzi google.

Wie ktoś dlaczego CustomizeGoogle może nie działać, wersje 0.74 i 0.75 w Firefoxie 3.0.1?

Mam jeszcze Windows XP SP3, Adblock Plus.

Nie wiem dlaczego przez pewien okres działało, a teraz wpisuje w google.pl słowa i podpowiedzie nie działają…

U mnie jest ten sam problem. Podpowiedzi Customize mimo włączenia nie działają w Mozila Firefox zarówno w Windows, jak i w Linux, nie działają również w SeaMonkey.A jakiś czas działały u mnie w tych wszystkich wyszukiwarkach.

U innej osoby również to samo. Myślę że to jakiś ogólny problem. Wysyłałem w tej sprawie nawet mail do Google Customize, ale nie otrzymałem odpowiedzi.

  1. Czy zna już ktoś odpowiedź dlaczego te podpowiedzi nie działają?

  2. Dlaczego zainstalowałem wmpfirefoxplugin.exe i przez jeden dzień teledyski ze strony http://teledyski.onet.pl/ działały, a na drugi dzień już nie da się uruchomić teledysku pisze:

Twoja przeglądarka nie posiada odpowiedniego oprogramowania aby wyświetlić ten materiał.

  1. Pobierz plik instalacyjny wmpfirefoxplugin.exe

  2. Zamknij wszystkie okna przeglądarki Firefox

  3. Uruchom zapisany plik instalacyjny

  4. Uruchom ponownie serwis onet.tv

Dodam, że teledyski ze stron: wp.pl i interia.pl działają…

  1. Czy wie ktoś jak wyłączyć to powiadomienie co pisze Zainstaluj, tak żeby nie odmierzało czasu w Firefoxie?

0f5926c5f78680dbm.png

Teraz pojawiła się wersja CustomizeGoogle 0.76, po aktualizacji do niej podpowiedzi działają.