Ćwiczenia na rzeźbę - ile zabiera to zwykle czasu?

Ćwiczenia na rzeźbę - ile zabiera to zwykle czasu? Jestem gruby i mam kobiecą sylwetkę :? Ile czasu mogłoby zabrać ćwiczenia by uzyskać pełny efekt?

to nie ten dział :smiley: Jak najmniej przed kompem ,a na powietrzu jak najwięcej.

Przede wszystkim ćwiczenia oraz dieta.

Polecam stronę www.sfd.pl <-- dzięki niej można zmienić w sobie wiele rzeczy(wygląd). Wiele poradników, ludzie oferujący darmową pomoc :slight_smile:

Ja polecam jazde na rowerze :wink:

Wzialem sie za siebie w tamtym roku i po dosc dlugiej przerwie siadłem na rower , przez wakacje zrobilem 1000km no i -10kg :stuck_out_tongue_winking_eye: bez zadnej diety

No ale od rowera czy od powietrza sylwetka mi się nie wymodeluje bo tylko wyszczupleję a taki efekt mi się zbytnio nie podoba.

a co ty myslisz ze jak jestes obrosniety tłuszczem to sie to w miesnie zmieni od razu ?:D:D:D najpierw trzeba zrzucić sadło ; P

Najpierw czeka Cię redukcja tkanki tłuszczowej, następnie możesz wziąć się za masę. Potem to opcjonalnie rzeźba (zależy od tego jak chcesz wyglądać). Ale żeby coś wyrzeźbić najpierw trzeba mieć z czego.

Przeczytaj trochę tematów z tego forum co podałem w poprzednim poście, będziesz wiedział wszystko.

szybko to można … :smiley:

koks i strzykawa, opcjonalnie

liposukcja, a dla szybszego efektu stok na syntholu :twisted:

Wracając do sedna tematu, podaj swoje wymiary :slight_smile: