Cybepunk 2077 patch 1.10 problemy

Zainstalowałem niedawno mowy patch do cyberpunka 2077 tzn 1.10 i gra co chwile się wysypuje albo bsod albo wywala do pulpitu .Gdy była wersja 1.06 było ok wiec jak zainstalować na gog wersje 1.06

Zrób reinstall gry po pierwsze, bo czasami jak źle siądzie patch to tak się dzieje.

A co do cofnięcia wersji to jedyny sposób jaki znam to ściągnięcie instalatora offline i instalacja patchy po kolei aż do wersji 1.06. Potem w ustawieniach gry w GOG Galaxy wyłączasz automatyczne aktualizacje dla gry.

Z tym instalatorem chyba nie przejdzie, bo GOG nie trzyma starych wersji gier. Instalator offline to najnowsza wersja, a łaty tam są tylko dla tych, którzy mieli starszą.

@maslo32 sprawdź, czy nie instalowałeś jakiś modow, optymalizacji, może exec gry podmieniłeś na ten odblokowujący pracę na większej ilości rdzeni amd. Zaktualizuj też najnowsze sterowniki grafiki.

nie instaluje modów optymalizacji wszystko seria a sterowniki najnowsze

No to przeinstaluj grę i sterowniki. Ciężko coś innego doradzić, mi ta wersja działa bez zarzutu.

Zainstalowałem na nowo system a cyberpunk 2077 dalej się sypie wiec nie dziwie sie czytajac recenzje na jednym z portali ze jeden z redaktorów odinstalował gre poniewaz ja zrobiłem to samo i poczekam az wersja gry bedzie nie 1.2 jak następny znów spózniony patch tylko conajmniej 2.0 bo głupi byłem i wydałem ciezko zarobione pieniadze na bubel

Na jakim komputerze masz takie problemy?

Procesor Ryzen 2700 x grafika MSi 2060 gaming x pamiec ram 32giga ram kingstone na 3200mhz płyta głowna Asus ROG Strix B450-F Gaming oraz zasilacz be quiet! Straight Power 11 750W 80 Plus Platinum aha zaznaczam najnowsze sterowniki do wszystkiego właczajac bios