Cyberpunk 2077 - czy warto teraz kupować?

Czy warto zamówić w przedsprzedaży za 199 zł ? Później będzie taniej czy drożej? Ile czasu trzeba teraz czekać na wysyłkę? Czy wyślą mi to na płytach DVD czy jak to wygląda bo ja mam słabą prędkość internetu max. 4 lub 5 Mb/s na późniejsze ściąganie ? Czy Razen 5 1600X 3600 MHz, 16 GB Ramu , GeForce GTX 1060 6GB będzie mógł zapewnić jakiś komfort gry czy nie warto zawracać sobie głowy?

Taniej raczej nie będzie w najbliższej przyszłości, tak twierdzi CDPR.
To co wyślą chyba powinno być opisane na stronie sklepu…
Jeśli będą płyty z grą to na pewno pojawi się jeszcze patch premierowy, więc zapewne te 5-10 GB będzie trzeba na start pobrać.
A co do komfortu gry - dysponujesz sprzętem spełniającym wymagania rekomendowane, więc powinno to działać.
Pamiętaj, że nikt jeszcze tej gry nie miał okazji testować, więc nikt tego nie może potwierdzić, możemy bazować jedynie na zapewnieniach producenta :slight_smile:

Zacznij wiec od zmiany dostawcy, gier nie pobierasz codziennie, a lepszą prędkosć chyba na internecie mobilnym z komótki wyciągniesz. :wink:

Jakies będzie, stawiam na jakieśc dobry, czyli pewnie średnie i bliżej 60, nie 30 FPS.

W przypadku Wiedźmina wymagania podane przez CDPR odnosiły się do grania w FHD na niskich (minimalne) i wysokich (rekomendowane) w 30 FPS.

… no czyli jak zejdzie z wysokich na średnie, to jakieś 40-50 w FHD powinno być. W dynamiczne gry na 30 FPS trochę kiepsko się gra… :slight_smile:

Zmiana dostawcy nic nie da bo u innych będzie to samo. Natomiast u mnie działa tylko 2G na komórce i to też nie nosisz ze sobą tylko leży w wybranym miejscu. Czyli prędkosć netu nie daje mi powodu na kupno tej gry?

W wiedźmina 3 na tym sprzęcie miałem 60 FPS - monitor ma odświeżanie 75 MHz.

Czy rodzaj nośnika : kod aktywacyjny to znaczy, że trzeba wszystko pobierać ? Ciekawe ile GB ?

Wiesz, watpię. Na 99% jesteś w zasięgu 3 lub 4 G. Chyba, że mieszkasz w Bieszczadach. Jeżeli komórka ma tylko pasmo 2G… no to pora pomyśleć o upgradzie sprzętu. Nawet na Allegro jakieś uzywane za grosze do roli modemu znajdziesz. :wink:

TAK, pewnie koło 70+patche, to z 80.

Babcia też kiedyś dziadka czymś uwiodła. :wink: To, że w grze sprzed 5 lat miałeś X FPS, to nie znaczy, że teraz będzie tak samo. Raczej na 99.9% będzie mniej niz X. :wink:

A co Ci da upgrade sprzętu jak tutaj nie ma zasięgu. Beskid Niski się kłania :slight_smile: Czyli już jasne, że nie ma po co kupować - sprzęt do d…py i internet też :slight_smile:

Z Wiedźminem to był tylko przykład, w jaki sposób CDRP definiuje minimalne/rekomendowane ustawienia.

Kupisz na płycie to i tak w dniu premiery będziesz zmuszony dociągnąć resztę aktualizacji.
Lepiej zrób to w ten sposób - zaczekaj, zakup cyfrówkę, niech ktoś Ci ściągnie z GOG’a i pograsz :slight_smile:

Jest dla Ciebie nadzieja. :slight_smile: OIdpal i czekaj, trudno zajmie kilka dni. Pewnie czasów pobierania przez TPSA i z impulsami już nie pamiętasz. ;]

W opakowaniu pecetowej wersji Cyberpunk 2077 znajdzie się, co prawda płyta, ale nie trafią na nią pliki z grą, tylko dodatki takie jak soundtrack. Nową produkcję CD Projekt RED będziemy musieli pobrać w całości z sieci.
Czyli długie pobieranie…około 36 godzin przy maksymalnej twojej prędkości i pliku gry 80 GB.

U mnie ponad godzina.

Czyli nawet jakbym teraz kupił - nieważne czy wersję cyfrową czy pudełkową to i tak można będzie pobrać grę i grać dopiero od 19 listopada?

No, tak, w końcu premiera jest trochę później niż teraz.