Cydoor i Claria

Od jakiegoś czasu mam problem z komputerem, dostał się na niego jakis wirus. Na poczatku był sheriff ale tego chyba udalo mi sie usunac teraz skanujac komputer adawarem pokazuje wykryta ilasc niezgodnosci w systemie ale nie potrafii ich skasowac, wiesza sie przy koncowym procesie analizy. W logu Adawera wyczytalem wlasnie ze po skanowaniu rejestru wlasnie Cydoor i Claria znajduja se na moim komputerze.

Jak moge je wyrzucic nic poza Adawarem nie znajduje tuch robakow, jakiego programu uzyc ?

Za kazda trafna odpowiedz bede bardzo wdzieczny juz od kilku dni walcze z tym problemem a jakos chcialbym jednak uniknac formatowania.

znajdzie ci go i usunie łatwo ewido.

ok wyczyszczone - dzieki

ale wciaz pokazuja mi sie dymki z napisem

bo dalej masz w logu:

usuniesz to i dymek zniknie

skanuje ewido i ciagle znajduje jakies badziewie juz 25 po zakonczeniu skanowania wkleje jeszcze raz loga mam nadzieje ze juz bedzie czystrzy i mam prosbe o ostateczna weryfikacje wyniku

Złączono Posta : 10.03.2006 (Pią) 10:50

Prosze o sprawdzenie i jezeli to mozliwe podanie wskazowek co usunąc itp. wielkie dzieki za wszelaka pomoc a swoja droga programu ewido do tej pory nie znalem. bardzo mile mnie zaskoczyl

Jest Ok :wink:

dzieki za wsparcie i unikniecie formata :d