Cyfra+ - dziwny zapis w umowie

Witajcie

Przymierzam się do zawarcia umowy na Cyfrę+ w ramach opcji “Napakowana promocja”. Wziąłbym sobie Pakiet komfortowy + Canal+ na 10 m-cy, HBO, Cinemax, Filmbox na 5 miesięcy za darmo.

Jednak na pewnym forum znalazłem takie coś :

Niniejsza umowa jest umową o abonament:

         Pakiet Komfortowy +

         -Opcja: Canal+ HBO i Cinemax

         -Opcja dodatkowa: Filmbox, Orange Sport

Koleś na forum mówił, że wziął sobie jako bezpłatne oraz pkt z regulaminu :

ust. 1.

[...]

-dla Opcji "Canal+ HBO i Cinemax" znizke w wysokosci 100% aktualnej wartosci Abonamentowej Oplaty Uzupelniajacej za te Opcje oraz znizke w wysokosci 100% Raty Miesiecznej przez okres 4 kolejnych miesiecy a nastepnie znizke w wysokosci Raty Miesiecznej w kwocie 29zl miesiecznie przez kolejne 8 miesiecy

[...]

Po uplywie okresu wskazanego w ust.1 odbior - objetych znizka - Opcji bedzie odbywal sie na zasadach (w tym oplatach) okreslonych w Umowie. Rezygnacja w okresie promocyjnym z ktorejkolwiek z Opcji otrzymanej w ramach Akcji Opcja, oznacza utrate promocji na tę Opcję.

Jednak na infoliniach mówią, że jak się po 5 miesiącach zrezygnuje z HBO, Cinemax, Filmboxów to dalej przez 7 miesięcy mamy Canal+ za darmo, ale patrząc na to co jest napisane w regulaminie … Nie, już sam nie wiem co o tym myśleć #-o

Ogólnie to chcę Canal+, ale jeżeli dawaliby HBO, Cinemax, Filmbox przez 5 miesięcy za darmo to chętnie bym wziął, szczególnie, że w grudniu na HBO jest dużo premier. :lol:

Czy ktoś może coś wie na ten temat?