Cyfra+ - jak z nowym pakietem?

Mam pytanie czy dobrze rozumiem nowy pakiet CANAL+ HBO SUPERPREMIUM , że znajdują się w nim programy takie jak np. Canal + Gol HD, Weekend HD, Sport HD ??

I jak jest z stałymi abonentami bo akurat mam te programy, ale nie w HD co podałem w przykładzie i z tego co również przeczytałem to pisze, że '28 października ruszają wersje HD CANAL+ GOL i CANAL+ Weekend, a 11 listopada wszystkich naszych kanałów tematycznych. Co ważne, abonenci uzyskają do nich dostęp bez żadnych dodatkowych opłat." A wiec jak z tym jest :P??

Musisz mieć dekoder HD wykupić pakiet i jak napisałeś tak to wygląda.

No jest dokładnie tak jak napisałeś. Od pakietu “start” są programy tematyczne produkcji C+ (AleKinoHD itp.) bez żadnych dodatkowych opłat. Jeśli masz kanały C+ Gol i C+ Weekend to będą one dodatkowo w HD.

Cos jest nie tak bo wszystkie tylko canal+ zostaly w HD i nie dzialaja :confused: Pisze brak uprawnien a w ten weekend mecze i musi dzialac !!

Są wszystkie kanały tylko ze zostawili same hd a normalne wersje sa dalej przerzucone cos koło 260 numeru

Hehe problem rozwiązany zaproponowali mi full pakiet za 134 zł miesięcznie i wziąłem. Nie minęło 5 minut i już wszystko działa :wink: