Cyfrowy Polsat - co podać w tytule przelewu?

Witam.

Mam pytanie do klientów cyfrowego polsatu.

Znajomy nie ma swojego konta w banku i chce, żebym mu ze swojego zapłacił za CP. Czy każdy klient CP ma swój indywidualny numer konta do wpłat i nie ma znaczenia kto jest nadawcą przelewu i jaki jest tytuł przelewu? Liczy się tylko to czy na dany rachunek wpłynie miesięczna należność?

Nie ma znaczenia z kogo konta płacisz, przecież abonent nie ma obowiązku posiadania konta w banku.

W tytule przelewu podaj numer faktury i nazwisko abonenta (ewentualnie z jego adresem)

kwiartur , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat wyląduje w koszu.

roobal, myślę, że teraz będzie ok.

W iCOK jest podane “Twój numer rachunku abonamentowego:” myślałem, że każdy klient ma indywidualny rachunek.

W tytule przelewu podałem “Abonament za lipiec, *numer kontraktu*”, myślicie, że bez problemu zaksięgują?

Edit://

Ok. Zaksięgowali, w tytule podałem “Abonament za lipiec, *numer kontraktu*”.

Imo, powinni wprowadzić jakiś system płatności online, coś jak PayU na Allegro.

Bo tak jest.

Bez problemu.

W systemie Polsatu każdy abonent ma konto, tak jak w telefonii komórkowej. Z tego konta pobierana jest kasa na abonament i ew. inne usługi (VOD, czy raczej PPV, bo tak to się powinno nazywać).