Cyfrowy Polsat & Cyfra +


(Adler) #1

Chcialem sie dowiedziec czy jest mozliwosc podpisania umowy na pól roku czy to z polsatem czy z cyfra. Jesli nie ma takiej opcji to jaki jest najkrutszy okres i czy w zwiazku z tym wiecej sie placi z gory thx all za info :wink:


(Clubbasse207) #2

a niemożna tego sprawdzić na stronach w.w. operatorów ?


(Krzysiek21) #3

Mozna,ale musisz miec sój dekoder,a dwa kupic karte tzw. pre-paid.

Zwykłe abonentowe nie da rady,minimum rok lub dwa lata.

Jak cos to wejdz na http://www.skysunsat.pl i pytaj,napewno ci ktos pomoze.


(Zbych ) #4

Ta już sprawdzi na stronach operatorów zwłaszcza na polsacie, tak beznadziejnie opisane że trudno cokolwiek z tego wywnioskować , skoro zakup dekodera następuje przez internet to powinna być szczegółowa umowa , a tam kompletnie nic, z tego co mi wiadomo to umowa z polsatem jest na minimum 13 miesięcy , różne dekodery i różne opcje cenowe , nawet jeżeli wybieżesz opcje dekoder na własność to staje się on twoją pełnoprawną własnoscią dopiero po wywiązaniu się z umowy abonamętowej czyli minimum po opłaceniu abonametu za 13 miesięcy , oczywiscie można też opłate "abo" płacić co miesiąc. Nie polecam taniej oferty dekodera Sagem i Thomson jest to sprzęt z odzysku i nie sprawuje się najlepiej

Złączono Posta : 28.09.2006 (Czw) 19:30

zazwyczaj takie dekodery z modułami dostępu+ jeszcze karta są troche drogie , zapewne taniej by wyszło dekoder z oferty np. polsatu + 13 abonamętów.


(Tommekx) #5

Opłata za cały rok wynosi około 570 zł(jeśli kupimy tuner na własność np Samsung DSB-S305G, obecnie chyba najlepszy tuner w ofercie Polsatu)


(Adler) #6

a czy za pomoca zwyklego tunera cyfrowego i czaszy bede mogl odbierac tvn czy polsat?


(Kpr2877) #7

Adler i tak i nie.

Czasem zdarza się, ża pakiety cyfra bądź polsat nadają FTA, czyli bez kodowania.

Można również oglądać w/w pakiety, ale to już działalność nielegalna i nie radzę jej stosować.

Jako tunery cyfrowe polecam dość tanie Ferguson'y. Mają wysoką jakość obrazu, mogą sterować czaszą pod warunkiem, że chyba trzeba mieć DiseqC czy coś takiego.

Przeskanuj niebo tunerem, może coś znajdziesz