Cyfrowy polsat czy telewizja n?

Którą z tych telewizji polecacie. Cyfrowy Polsat czy telewizja nowej generacji n?

Czekam na wasze opinie.

Xeth O telewizji N też tak mówią :stuck_out_tongue: Ja jednak nie zwracałem na to uwagi i nie żałuję, w N jest najwięcej kanałów w HD, ostatnio doszły mi 2 kanały za darmo, poza tym jak dla mnie mają najlepiej skonstruowane pakiety, na innych platformach żeby mieć wszystkie kanały Discovery musiał bym kupić ze 3 pakiety, tu mam wszystko w jednym :smiley:

Ogólnie jestem bardzo zadowolony, najbardziej się opłaca brać N oczywyście jak masz telewizor HD

xeth @ No i po co kolego takie tłumaczenie, żadnych faktów, jedynie subiektywne opinie

To zależy co chcesz oglądać, n-ka jest na pewno droższa. Sam się zastanawiałem nad nią ale pakiety mi nie odpowiadały, zbytnio wszystko rozdzielono bo mi zależało na np: AXN i Foxlife tak że mi się nie kalkulowało kompletnie. Najtańsza opcja to ponad 30zł. Kusi jeszcze nScreen za 10zł miesięcznie. Napisz jakie są twoje ogólne oczekiwania, obecnie mam CP ale z n-ką miałem też do czynienia

Zgadzam się.

Moi sąsiedzi mieli problemy z rozwiązaniem umowy przez kilka miesięcy.

A kto mówi że rozwiązywanie umów jest proste (obecnie prowadzę batalię z Netią) Wszystko zależy od regulaminu, który ludzie niestety nie czytają :confused:

żadna subiektywna opinia odczułem to na własnej skórze kłamali mi w żywe oczy byle by tylko pieniądze odemnie wyciągnąć

Tak i nie… aktualnie ich mam, ale umowę rozwiązuje i możliwe, że znów ich wezmę. Czemu złodzieje? Bo osoba przedłużająca umowę nie ma nic, a nowi mają bonusy jak np 4 miesiące bez opłat… ale czy tylko oni? Wszędzie coś takiego jest…

nie mówie o bonusach nie przysłali mi karty dekoder przestał działać mimo że był opłacony więc płacić przestałem po wielu rozmowach (gościu z windykacji dzwonił co 2 3 dni dzwonił tez w wigilie)po około 3 miesiącach dowiedziałem się w końcu że płace za umowe nie oglądanie i ich to nie interesuje czy oglądam czy nie i opłate będą naliczać a umowy nie da się zerwać dopóki ich nie spłacę tak że dług będzie nie z mojej winy rósł do końca życia

Jednak do telewizji satelitarnej lepiej mniec telewizor HD Ready, wtedy to wszystko ok wygląda. telewizor z hull hd zbyt rozciąga obraz i źle to wygląda.

A co z Cyfrą + ?

xeth , uważaj na słowa, które piszesz :arrow: out

Cyfra to najdroższa opcja z możliwych ale ma fajny sharing za dodatkową opłatą :slight_smile:

Jeśli Cyfrowy Polsat okradł sąsiadów to czy sąsiedzi wystosowali pozew do sądu, a jeśli tak, czy wyrok orzekał, iż to krętacze i złodzieje ??

Przed podpisaniem każdej umowy należy zapoznać się z umową, a w szczególności należy poczytać to, co jest pisane drobnym drukiem.

Nikt nie zmusza do podpisywania niekorzystnych umów.

Pozdrawiam

Spiderman3 ,

Odpowiedź jest bardzo prosta.

Wybierasz tę platformę cyfrową, która spełnia

Twoje oczekiwania co do oferty programowej.

Co z tego, że któraś będzie tańsza lub miała więcej

programów HD skoro będziesz zainteresowany np. żużlem

lub “podwodnym tenisem” a nie będzie ich u wybranego operatora.

PS. Interesuje mnie polska piłka nożna, a także angielska

więc mam pakiet Canal+ na platformie UPC.