Cyfrowy polsat i tuner TV DVB-T PHILIPS chipset SAA7134

(Pan Motaba) #1

witam kupiłem dziś na alegro ten tuner na czipsecie philipsa.producent pisze że polsat i cyfre można odbierać rewelacyjnie.ja mam problem bo nie doczytałem że to tuner laptopowy.czy ktoś wie jak go podłączyć pod stacjonarnego kompa?pomocy plis.

(Dimatheus) #2

Hej,

Spokojnie. Gorzej by było, gdybyś potrzebował do laptopa, a kupił do stacjonarnego. Ogólnie tunery te - w wersji do komputera stacjonarnego i mobilnego - różnią się interfejsem; pierwszy jest na PCI, a drugi na USB - więc ten ostatni możesz podłączyć zarówno do komputera stacjonarnego, jak i do laptopa poprzez port USB.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(fiero) #3

Tak podłączysz go do stacjonarnego przez USB.

Inna historia że ktoś cie nabrał bo kupiłeś tuner DVB-T, więc ani Cyfrowego Polsatu ani Cyfry nie odbierzesz.

(Dimatheus) #4

Hej,

Dopiero dzisiaj przeglądając Allegro trafiłem na tunery z chipsetem Philipsa ze złączem PCMCIA, w które komputery stacjonarne nie są wyposażone. Dlatego najlepiej byłoby, gdybyś podał link do aukcji, na której dokonałeś zakupu?? Dzięki temu będzie można stwierdzić, czy faktycznie podłączysz go do komputera stacjonarnego i czy jest to tiuner hybrydowy - taki, który umożliwi odbiór także Cyfrowego Polsatu...

Pozdrawiam,

Dimatheus