Cyfrowy polsat Jak uzyskac dostep do kanalow?

Jestem abonentem cyfrowego polsatu, ostatnio szukałem dodatkowych kanałów.które mógł bym ogladac bez dodatkowych opłat, i natknalem sie na to pl.m.wikipedia.org/wiki/Polskojęzyczne_niekodowane_stacje_telewizyjne#cite_note-autonazwa2-2 jak to interpretowac? Skoro są to niekodowane kanały dlaczego nie moge ich ogladac, czy są one dostępne dla wszystkich a cpolsat czy c+ je kodują? Głównie chodzi mi o eurosport, i 2. Czy np. powiedzmy węgierski eusp mozna ogladac jako fta? Jak legalnie bez opłat mozna zwiększyć ilosc kanałów, oprocz fta np. rebel tv.

Przecież na wikipedii są same bzdury.

Na http://www.lyngsat.com masz pełny spis co się dzieje na satelitach.

Musisz poszukać w menu dekodera opcji odpowiadającej za wyszukiwanie kanałów. Wybierasz wyszukaj wszystkie i powinno Ci znaleźć wszystkie dostępne kanały na satelicie - obecnie ok. 1600 kanałów na hot birdach włącznie z kodowanymi. Te opcji nazywają się różnie w zależności od tego jaki masz dekoder od CP.

:slight_smile:

Tak jak sadzilem, mam juz zainstalowane kanaly, ale gdzies czytalem ze dekodery koduja, normalnie dostepne kanaly jak eurosport de, ktory jest dostepny z astry, przynajmniej byl, wg tego co napisalem wyzej gdybym wymienil polsatowski dekoder na jakiegos fergusona mial bym dostep do szerszego grona kanalow?

Polsat nic nie koduje. Tylko jak antenę masz ustawioną na HotBirda to nie odbierasz kanałów z astry.

A te z HB są na 100% tylko musisz wyszukać wszystkie kanały w dekoderze.

Dokładnie. Na dekoderze Polsatu możesz odbierać co chcesz, musisz tylko kanały ręcznie wyszukać. I ewentualnie dołożyć drugi konwerter na Astrę.

Eurosport jest kodowany. Na Astrze jest niekodowana wersja niemiecka.