Cyfrowy polsat - multiroom

Witam.

Nie wiem czy zajmujecie się czymś takim, ale znalazłem kilka podobnych tematów na tym forum.

Także warto spróbować :slight_smile:

Mam pytanie dotyczące usługi multiroom w cyfrowym polsacie, a mianowicie chodzi mi o VOD.

Ostatnio zawierałem nową umowę z cyfrowym polsatem i dostałem dwa dekodery(dekoder główny i dodatkowy).

Na dekoderze dodatkowym wszystkie kanały (HBO, Cinemax itp.) były od razu a do tego otrzymałem bodajże 5 kanałów VOD/PPV, natomiast na dekoderze głównym trwało to co najmniej dwa tygodnie (do dnia dzisiejszego), jednak kanałów VOD/PPV na tym dekoderze nie mam.

I tu moje pytanie, czy usługa VOD/PPV na dekoderze dodatkowym to raczej pomyłka ze strony cyfrowego polsatu? Czy może jakaś promocja niedotycząca dekodera głównego?

Dodam, że przed chwilą na dekoderze głównym film z VOD/PPV był przez jakieś 5 sekund po czym wystąpił komunikat “Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie”.

Z góry dziękuję, pozdrawiam.

Jaki masz dekoder ? Czy z modemem do internetu/programowania czy bez ? Generalnie powinien być identyczny pakiet na obu dekoderach. Spróbuj jeszcze raz skonfigurować dekoder, na którym nie ma tych kanałów, bo wszystko wskazuje na to, że są nie nastrojone.

Dekoder, na którym nie ma VOD/PPV nazywa się ECHOSTAR EUROPE HDS-400E.

Oczywiście bez modemu do internetu.

Nie rozumiem na czym polega to skonfigurowanie.

De facto instalowałem ponownie kanały i nic to nie dało.

Jeśli ktoś spotkał się z czymś podobnym lub wie o co z tym chodzi to proszę o odpowiedź.

Minął kolejny dzień i dalej to samo.

Ja mam tak samo na 1 jest HBO HBO2 CINEMAX I CINEMAX 2 a na 2 nie ma tych programów niby miały być wszystkie te same