Cyfrowy polsat - multiroom

(Patryk2485) #1

Witam.

Nie wiem czy zajmujecie się czymś takim, ale znalazłem kilka podobnych tematów na tym forum.

Także warto spróbować :slight_smile:

Mam pytanie dotyczące usługi multiroom w cyfrowym polsacie, a mianowicie chodzi mi o VOD.

Ostatnio zawierałem nową umowę z cyfrowym polsatem i dostałem dwa dekodery(dekoder główny i dodatkowy).

Na dekoderze dodatkowym wszystkie kanały (HBO, Cinemax itp.) były od razu a do tego otrzymałem bodajże 5 kanałów VOD/PPV, natomiast na dekoderze głównym trwało to co najmniej dwa tygodnie (do dnia dzisiejszego), jednak kanałów VOD/PPV na tym dekoderze nie mam.

I tu moje pytanie, czy usługa VOD/PPV na dekoderze dodatkowym to raczej pomyłka ze strony cyfrowego polsatu? Czy może jakaś promocja niedotycząca dekodera głównego?

Dodam, że przed chwilą na dekoderze głównym film z VOD/PPV był przez jakieś 5 sekund po czym wystąpił komunikat "Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie".

Z góry dziękuję, pozdrawiam.

(thommy181) #2

Jaki masz dekoder ? Czy z modemem do internetu/programowania czy bez ? Generalnie powinien być identyczny pakiet na obu dekoderach. Spróbuj jeszcze raz skonfigurować dekoder, na którym nie ma tych kanałów, bo wszystko wskazuje na to, że są nie nastrojone.

(Patryk2485) #3

Dekoder, na którym nie ma VOD/PPV nazywa się ECHOSTAR EUROPE HDS-400E.

Oczywiście bez modemu do internetu.

Nie rozumiem na czym polega to skonfigurowanie.

De facto instalowałem ponownie kanały i nic to nie dało.

Jeśli ktoś spotkał się z czymś podobnym lub wie o co z tym chodzi to proszę o odpowiedź.

Minął kolejny dzień i dalej to samo.

(Emcioll) #4

Ja mam tak samo na 1 jest HBO HBO2 CINEMAX I CINEMAX 2 a na 2 nie ma tych programów niby miały być wszystkie te same