Cyfrowy Polsat w Kompie?


(Stanley) #1

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy muszę coś dokupywać, aby podłączyć cyfrowy Polsat z kompem?

Mam kartę telewizyjną WINFAST TV2000 XP Expert, czy w ogóle tak się da? :slight_smile:

http://www.komputronik.pl/Podzespoly_PC/Leadtek_WinFast_TV2000_XP_Expert_BOX_PCI/pelny,id,7722,s,1/ - trochę nowsza od tej bo z certyfikatem Visty i nowszym oprogramowaniem


(Kozza) #2

http://www.dvhk.pl/

tu znajdziesz wszystkie odpowiedzi. Wydatek nieopłacalny samo wyciągnięcie boxkeya kosztuje krocie bo to nowość do tego skystar HD i moduł to pochłonie przynajmniej pół tysiąca. Z twoją kartą możesz sobie naziemne odbierać oczywiście :slight_smile:


(Mirekgw) #3

Jeśli legalnie to się nie opłaca lepiej wykup dekoder ,a nielegalnie też nie będziesz odbierał bo przeszli na nowy system kodowania który do tej pory nie został złamany. A jak tak strasznie chcesz odbierać w komputerze TV satelitarną to potrzebna karta DVB

mam taką ,teraz potrzebny ci dekoder bo z tych programów które teraz legalnie się odbiera to nie warto, wiec skórka niewarta wyprawki i oczywiście zestaw do odbioru satelitarnego.

Poczytać tu

http://www.google.pl/search?hl=pl&safe= ... lr=lang_pl

http://www.skystar-2.com/

Programy potrzebne między innymi

ProgDVB lub inny

vPlug

s2emu

elecard pack


(mati75) #4

polsatu nie opłaca, lepiej telewizje na kartę


(Stanley) #5

A to dzięki za info :slight_smile: Myślałem że ten dekoder da rade po prostu z tą kartą jakoś połączyć, no ale jak takie koszty to sobie telewizor wole kupić :slight_smile: