Cyfrowy Polsat - więcej kanałów

Na ulotce Cyfrowego Polsatu jest napisane że dekodery odbierają ponad 500 kanałów, a ja mam tylko około 150 i dlaczego tak jest?

Mi udało się znaleść ok 700 kanałów, tylko trzeba posiadać dwie satelity bądź jedną z dwoma konwerterami ustawionymi na satelity: HotBird i Astra.

aha no to u mnie to nie wyjdzie bo mam tylko jeden konwerter. Tylko dlaczego piszą że CP odbiera ponad 500 kanałów??? Skoro dają tylko jeden konwerter? :?

Taki chwyt marketingowy, prezentujący możliwości techniczne.

To, czy je wykorzystasz - jest Twoją sprawą

nic nie napedza popytu tak jak dobra sciema :slight_smile:

Kaszana… Ale CP jest OK :mrgreen:

No ja nie wiem czy on teraz jest OK ;/

Wszystko idzie ku gorszemu w tej firmie…

Wystarczy spojrzec jakie byly puszczane prgramy na Polsat Sport 2 lata temu, a teraz, dnooo

I tak sportowych nie oglądam :stuck_out_tongue:

Mi wystarczy pakiet podstawowy :stuck_out_tongue: Jak za tą cenę to programy są naprawdę spoko, ale za to kanały filmowe w drugim pakiecie to jeden wielki ■■■■, puszczą jednego wieczoru film i powtarzają go przez tydzień, albo i dłużej… naprawdę nic specjalnego :?

Cinemax i Cinemax2 kosztują 14.90zł a i tak NIC ciekawego tam nie ma.

Nie tylko na kanałach Cinemaxa nie ma nic ciekawego… Zone Europa, Kino Polska… wszędzie to samo… w sobotę premiera i powtórki przez cały tydzień… żeby chociaż filmy były ciekawe,a tu takie badziewa puszczają, że się tego oglądać nie da, no raz na miesiąc może puszczą coś ciekawego :?

Najlepsze kanały to AXN, TVN, Polsat, 4fun.tv i VIVA :mrgreen:

Z tego co pamiętam to można było na jednym konwerterze i talerzu znależć te programy ja jak używałem cyfrowego polsatu to miałem jakieś 800 programów.

Pozdrawiam

z tych 800-set to miałeś około 150 telewizyjnych pewnie około 200 radiowych nastepna 100-ka to zapewne powtarzające się te same stacje a reszta to zapewne tzw. sieczka zakodowana.

Zgadzam się z Tobą :slight_smile: Ja lubię jeszcze oglądać kanały: TVN Turbo, Discovery, Animal Planet, Extreme Sports i MTV :stuck_out_tongue:

też 8)

Czyli sam badziew