Cyfrowy Polsat- wypowiedzenie

(Marcingxp) #1

Zamierzam wypowiedzeiec Cyfrowy Polsat i przejść na telewizje n i mam kilka pytań. Co staje sie z dekoderem?? Czy można go zatrzymać?? Czy mozna z niego odbierać nie zakodowane kanały?? Kiedys czytałem, że po wypowiedzeniu wciaż można korzystać z podstawowych kanałów typu TVP1, TVP2 TVN i Polsat ale nie wiem czy to prawda. w ogóle czy n-ka jest lapesza od Cyfrowego Polsatu??

(Gordon771) #2

Witam.Sam też posiadam Polsat Cyfrowy.Podczas podpisywania umowy poinformowano mnie,że dekoder jest własnością Polsatu.Gdy umowa zostanie rozwiązana to trzeba dekoder oddać.

(Jacek Bydgoszcz) #3

Zależy od dekodera. Ja mogłem sobie zostawić dekoder. A o kanałach o których piszesz możesz zapomnieć po zakończeniu umowy. Najlepsze rozwiązanie to zadzwonienie na infolinię Polsatu tam się wszystkiego dowiesz.

(folusek) #4

dekoder może być twój zależne od podpisanej umowy czy go wypożyczyłeś i opłacałeś za niego abo czy wykupiłeś na własność . moim zdaniem "N' jest najlepszą platformą telewizyjną daję najwięcej kanałów HD bez dodatkowych opłat no i dekoder jest własnością N ale za to masz gwarancję na sprzęt dożywotnią :slight_smile:

(Kpc21) #5

Jeśli kupowałeś dekoder od Polsatu, możesz go zatrzymać. I po rozwiązaniu umowy możesz odbierać na nim programy niekodowane (TVP1, TVP2, TVN i Polsat się do nich nie zaliczają). Ale jest warunek - nie możesz wyrzucić karty.

(Madafaker) #6

Ma tylko jedną małą wadę...brak kanałów ze "stajni" Polsatu...

(Jacek Bydgoszcz) #7

Dla niektórych to zaleta może być.

A w Polsacie brak kanałów ze stajni "N".

(folusek) #8

nie tylko n brak programów z polsatu :slight_smile: cyfra również nie ma :slight_smile:

(Kpc21) #9

No nie do końca - jest TV4 :slight_smile:

(Marcingxp) #10

Po zastanowieniu zrozumiałem że N jest za drogie, ale za to znalazłem coś innego i tańszego: Telewizje na kartę HD. Za 20 zł miesięcznie mogę mieć 20 kanałów z różnych rodzajów kanałów np. sport, nauka, bajki dla dzieci, informacje, a za kolejne 20 zł dostaje się ok. 10 kanałów HD! Nawet filmbox Hd się tam znalazło. Moim zdaniem to dobra sprawa, potrzebne kanały i 12 kanałów Hd za 40 zł miesięcznie! Co wy o tym myślicie?? Czy nie mu jakiegoś kruczka?? Moim zdaniem jedyny to cena dekodera bo aż 400zł, ale za to dostaje się 3 miesiace wszystkich pakietów za darmo. Czyli reasumując 400zł - 3x40zł= 280zł czyli nie aż tak drogo jak sie wydaje.

(Kpc21) #11

Nie ma kruczka. Właśnie to jest cecha TNK - wszystko jest jasne.

(patrx95) #12

Hmm... a co sądzicie o UPC w porównaniu do Cyforowego Polsatu? Warto czy nie przechodzić do UPC?

(Marcingxp) #13

UPC to internetz możliwocia z telewizji. Ja np.mam telewzje także z neostrady i nawet jest spoko, ale bardzo długo się dekoder włącza.

(fiesta) #14

Chyba wręcz odwrotnie. UPC jest w pierwszej kolejności dostawcą TV kablowej, internet i telefon to były dopiero kolejne usługi przez nich wprowadzane.

(patrx95) #15

tv z neo już próbowałem i powiem że po tygodniu odesłałem z powrotem... powód? dostałem tylko 12 kanłów

a co do upc to jakie macie opinie związane z pakietami/ilością programów, abonamentem?

(Marcingxp) #16

Pytanie. Czego potrzebujesz? Czy chcesz mieć w UPC przy okazji internet. Czy chcesz mieć kanały HD? Jakie?? Ile chcesz płacić? Dużo? Jak najmniej??

(Karolekc5) #17

A jak dla mnie ok jest C+ ma jedna bardzo ważną cechę nie jest parowana karta z dekoderem :smiley:

(Jacek Bydgoszcz) #18

I te ciągłe prześciganki,która platforma jest lepsza.

(Karolekc5) #19

Ja powiedziałem dlaczego dla mnie C+ jest lepsza :smiley:

(Marcingxp) #20

Moim zdaniem N jest najlepszym rozwiazaniem dla osób, którzy zamierzaja płacić min. 50 zł miesięcznie. Jeśli chcą mniej to zostaje im Pakiet Familijny Cyfrowego Polsatu lub telewizja na kartę.