Cyfrowy polsat zabiera kanał bbc knowledge? Zerwanie

Witam. Pytanie jak w temacie czy cyfrowy polsat naprawde zabiera kanał bbc knowledge od lutego bodajże? I czy w związku z tym jest możliwe zerwanie umowy z cyfrowym polsatem bez jakiejś dużej kary? bo w umowie jest ten kanał a teraz go nie będzie Więc czy można jako powód rozwiązania podać niedotrzymanie oglądalności jednego kanału który jest w umowie?

Mam nadzieje że jasno to napisałem.

Na prawdę zabiera, jest ogłoszenie na info. Zabiera więcej kanałów, w zamian daje jakieś inne . Dzwoniłem do nich ale jak to polsatowskie biuro obsługi odpowiadają,że to nie z ich winy i odsyłają mnie do regulaminu umowy. Pewnie nic się nie da z tym zrobić. Napisz jaką masz umowę i do kiedy to Ci powiem jaka jest kara.

Będę wdzięczny. Umowa od września 2010 na 18 miesięcy, pakiet familijny i pierwsze 4 miesiące za 9,90zl. Dużo droższa jest cyfra?po polsat cyfrowy najtańszy co nie…

Kara za zerwanie umowy to jest zwrot ulgi jaką dostałeś za pakiet familijny, czyli płacisz 37,90zł miesięcznie a nie 39,90zł jest to różnica 2złx24 miesiące=48zł. Od tej kwoty odliczają jakieś grosze za każdy dzień. Nie chcą powiedzieć ile jest tej kary umownej ale ja po walce z nimi o wymianę dekodera wyrwałem wiadomość jak oni liczą te kary. Jest to umowa lojalnościowa na określony termin, stąd ta niższa cena abonamentu, chcą utrzymać klienta przez ten okres i chwalić się ilu to mają abonentów. Mnie za zerwanie takie umowy po siedmiu miesiącach naliczyli 18.57zł, wyśmiałem ich.Tobie mogą doliczyć jeszcze te dwa miesiące ale to i tak nie będzie tragedia. Jak sam napisałeś są jednak najtańsi,coś za ten kanał dołożą poczekaj zobaczysz. Ja mam w bloku dwie kablówki, jedną wziąłem lecz jednak nie umywa się do nich i też zmieniają kiedy chcą zawartość pakietu.

nie wiem ile kasy na dekoder wydałeś bo ja kiedyś 150zł to tak zrywać sie nie opłaca bo potem jak będziesz chciał nową umowe to nowy dekoder ponieważ karta przypisana jest do dekodera

Wielkie dzięki ale jednak dla samego top gear nie będę zrywał umowy. Może zainteresuje się innymi formami pozyskania tego programu :slight_smile:

puki co zostaje z cyfrowym do końca umowy a potem zobaczę. Pozdrawiam

Można wypowiedzieć.

Taki podobny wątek jest na Favore.pl

http://www.favore.pl/forum/finanse-praw … 028,0.html

Tylko dekoder na własny koszt odsyłasz do Warszawy. Jakaś paranoja.

Tylko jeśli BBC Knowledge miałeś na umowie. Jeśli umowę podpisałeś przed wprowadzeniem kanałów BBC, to nie.