Cyfrowy tryb oszczedny

Witam,

mam monitor lg L196WTQ.

gram w cos i po chwili badz dluzszej chwili wyskakuje okienko z napisem cyfrowy tryb oszczedny i tyle reset tylko zostaje po resecie trzeba przytrzymac power bo komp sie nie wlaczyc cos tam zapika pare razy monitor dalej sie nie wlacza dopiero po powerze naciskam jeszce raz power wlacza sie i jest spoko.

I dodam jeszce tyle ze jesli gra ma w opcjach wlaczenie synchronizacji pionej(chyba cos takiego) i jak to wlacze to mozna grac nie wlacza sie nic

nitk nie jest w stanie mi pomoc?

podlaczylem pod d-sub’a ale jest to samo tzn napis sie tylko zmienia i pisze: analogowy tryb oszczedny

napisz jaki masz BIOS i policz co i jak pika

8 pikniec jest i tak jak by 2 pierwsze sa szybsze a potem 6 normlanych pik pik:p

a bios hm… nie wiem w sumie plyta to foxcoon p4p35a-s a bios hm pisze cos typu: AMI i nie wiem co jeszcze napisac 11/17/07-data biosu systemowego wersija 080014

wychodzi na to, że:

czyli co to nie monitor:| ?

bo wlasnie jak go zresetuje to monitor sie nie wlacza ale w innych grach gdzie moge wlacyzc synchronizacjie pionowa albo pozioma to jest ok

masz możliwość sprawdzenia innej karty graficznej?

niestety nei ta jest pod pci e a stara karte mam ale pod agp:/ wiec to wina karty? ale tylko w niektorych grach tak sie dzieje