Cykanie w jednostce centralnej

Mam do Was troszke głupkowate pytanie.Ostatnio podczas grania słychać w jednostce centralnej takie “Cyk” poczym komputer się na chwilke zawiesza i potem wszytko wraca do normy.Wie może ktoś co powoduje te cykanie :lol:

Świerszcz, jak w mordę strzelił - świerszcz.

Tiaaaaaa

Chce se zagrać w GT SA :hahaha:

mialem podobny problem i zdjelem obudowe z kompa bo procesor sie przegrzewal

sprobuj zdjac obudowe 8)

Buehehehe, Fiesta ma poprostu dobre poczucie humoru^^…a co do problemu, zdejmij obudowe przeczysc wszystko, popsikaj raidem(kto wie cyz to nie swierszcz) no i powinno byc okej

MORDERCA! !!

Proponuje 10 minut ciszy :-x

Temperatury:

Płyta główna 32 °C (90 °F)

Procesor 55 °C (131 °F)

Dysk Twardy(Maxtor 6Y060L0) 44 °C (111 °F)

Ja proponuje octan etylu :lol: Jest bezbolesny i bardziej humanitarny :smiley:

Ileż to ja już robaczków tym uspałem :smiley:

Czy ktoś wie czy te temperatury co wyżej podałem sa prawidłowe ???

jedynie do czego ja bym sie przyczepil to temperatura procka :? ja przy swoim A1700+ mam 30°-33°C a u ciebie to masakra … :?

Jak najbardziej maje sa 2 razy wyzsze

proc 75 Celsjusza

plyta 60 stopni C

dysk 50,1 stopni C

Procek,albo dysk może padać,gdy dysk jest zużyty,głośni chodzi

Na 99,9% to wina dysku.:badgrin:

Na 100% dysk siada. Nic innego cykać z kompa nie może (prócz świerszczy :smiley: ).

Chyba, że wsadził do środka budzik :lol:

Zrób kopie potrzebnych Ci programów i danych, bo jak dysk padnie to będzie lipa :smiley:

to cykanie to wg. mnie odliczanie do konca śmierci twojego dysku wiec sie miej na bacznosci.

albo bomba połączona z dyskiem, pewnie uruchamiłeś jakiś plik który rozpoczoł odliczanie :wink: . Szykuj kaske na nowy dysk

Jeśli masz nagrywarkę to zgraj zawartość na płyty. Bo

"

" w każdej chwili może wybuchnąć…

GPU3.0 to tylko czekać aż coś Ci się spali, radze Ci jak najszybciej kupić chłodzenie, bo długo nie pociągniesz :smiley: :wink: