Cyrylica w Windowsie - głupie znaczki

Siemka, mam takie pytanie. Bo już od dawna korzystam z rosyjskiego komunikatora Balachka, ale wkurza mnie, że w programie mam krzaczki albo znaki zapytania, np:

1a9917ddf24de954.jpg

dea386a851ecd077med.jpg

Chociaż gadam głównie po angielsku albo polskimi literkami po rusku czy ukraińsku to i tak to jest wkurzające, bo trafić gdzieś (archiwum, katalog, status) musze po omacku :/…

Zastosowałem się już do rad na forum, żeby zmienić w rejstrze ( http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … t=cyrylica ) wtedy działa ok, ale na Polskim GG zamiast literek ąę i.t.d. pojawiają się ruskie bukwy albo tez krzaczki i znaki zapytania, a to wkurzające i nie mogę stawiać na GG polskich znaczków też :/. Czy da się to zrobić jakoś inaczej, żeby wsio działało?

Simka

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

A po ch… ci Bałaczka jak to jest ukraiński GG?

Wiem co to Bałaczka. Zauważ, że nawet z tego korzystam :stuck_out_tongue: do rozmawiania.

Wiem że sa programy które potrafią ustawić czcionkę i klawiaturę tylko dla jednego konkretnego programu - kiedyś miałem japonski program i używałem (CHYBA) MView żeby nie było w nim krzaków tylko odpowiednia czcionka… poszukaj po forach z tematyka anime/manga - prdzej coś znajdziesz.