Czapka z daszkiem męska czy damska

witam,

mam pytanko jak sadzicie ta czapka jest męska czy damska??

p7080001.jpg

Jak dla mnie bardziej damska, ale trudno wyczuć :stuck_out_tongue:

męska

A co to za różnica , czapka ma pasować do “urody” a nie do płci. Znana para polityków (Rokita) noszą takie same kapelusze i nawet się nie przejmują że wyglądają w nich jak strachy na wróble.

No to nieźle odpowiedzieliśmy :smiley: Pierwsza odpowiedź, że damska; druga, że męska; a trzecia odpowiedź, że obojętnie :stuck_out_tongue: Nieźle.

Unisex :stuck_out_tongue:

ja bym takiej na głowę nie załozył :stuck_out_tongue:

No bo taką czapeczke to gówke trzeba mieć odpowiednią a nie “jajogłowe” :lol: sorry ale miałeś tylko ocenić czy damska czy męska a nie wyrażać opini , jak i ten post i twój i tak jest do usunięcia.

Krótki daszek+pofałdowania materiału=czapka damska :slight_smile:

Krótki daszek oznacza czapkę damską ?

A zwykłe patrolówki których się roi na allegro też są damskie ? Nie sądzę …

/do autora:

Jak widzisz dziewczynę co ma typowe “męskie” bojówki to masz ją za jakąś nienormalną? Pewnie nie, dlatego że każdy ma swój styl…

To na tyle.

Pozdrawiam

w tych czasach nie wiadomo czy to męska czy damska. Niektórzy “faceci” ubierają się jak dziewczyny, więc trudno ocenić :wink:

wg. mnie to ona męska jest :slight_smile: Bardzo chętnie bym ją założył xD

męska, ale popieram mastera_zonka6

Jak chcesz to one są w diverse w Fashion House w sosnowcu po 15 zl

Skoro już sprawdziłeś cenę to trzeba było również się dowiedzieć dla jakiej płci są przewidziane :smiley:

Planuej sobie kupić jakąś nową na to lato. Doradzicie jakąś fajna i w dobrej cenie?

Nie widać obrazka ale skoro zdania są tak podzielone to czapka zapewne jest pedalska.

Oczywiście z daszkiem? Jeśli tak to sugeruję jednak kupić sobie czapkę dobrej firmy. Wcale nie będzie duzo droższa ale jednak jakość wykonania będzie o wiele lepsza i taka czapka nie bedzie się mechaciła ani przedzierała na brzegu ( to wlaśnie mnie najbaredizej w czapkach z daszkiem denerwuje).
Spore znizki masz tutaj:
https://www.7store.pl/z-daszkiem
Tak więc czapkę reeboka kupisz sobie już za 6 dyszek.