Czarna strona

Cześć.Po włączeniu kompa wyświetla mi sie taka czarna strona z takim opisem:“Wybierz system operacyjny do uruchomienia:Microsoft Windows XP Profesional Nieznany system operacyjny na dysku C”.Nigdy wcześniej nie miałem czegoś takiego.prosze o sprawdzenie loga :

Pliki na czerwono usuń recznie z dysku (z wyłączonym przywracaniem syst.) a wpisy w HijackThis

Co do problemu to musisz edytować plik boot:

PPM na Mój komputer => Właściwości =>Zakładka Zaawansowane => W sekcji "Uruchamianie i Odzyskiwanie klikasz Ustawienia =>Następnie w polu Uruchamianie systemu klikasz Edytuj i tam powinienes mięć tylko to:

Mozna także zrobić to na szybkiego:

PPM na Mój komputer => Właściwości =>Zakładka Zaawansowane => W sekcji "Uruchamianie i Odzyskiwanie klikasz Ustawienia =>Następnie w polu Uruchamianie systemu w opcji Czas wyświetlania systemów operacyjnych ustawiasz na 0

kuz5 nie moge sobie poradzić z tymi plikami które zaznaczyłeś na czerwono nie moge ich jakoś znależć.Czy mógłbyś mi jeszcze jakoś pomóc? :slight_smile:

Zobacz czy czasem nie ma ShopperReports i HbTools w Dodaj/Usun jeżeli bedzie to odinstaluj

Pobierz program Ewido zrób update i przeskanuj

Wklej loga SilentRunners

Otwórz notatnik i wklej:

Plik>>>zapisz jako>>zmień rozszerzenie z .txt na wszystkie pliki>>>zapisz pod nazwą FIX.REG i odpal w trybie awaryjnym

Daj nowy log z silent runners

InfinityToJa modl sie zeby to nie zadziałało ,a on tego nie zobaczył.

Użyj tego fixa

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom go w trybie awaryjnym