Czarne marginesy po bokach ekranu w czasie działania gier

Witam,

posiadam dell’a inspiron 1545 z kartą graficzną ATI mobility radeon HD 4330 która działa w rodzielczości 1366x768. Kiedy miałem viste obraz gier takich jak cs 1.6 lub gta san andreas zajmował cały ekran, rozciągało obraz z 1024 do 1366, a teraz mam windows 7 i mam czarne marginesy po bokach. Jakby ktoś mi mógł powiedzieć jak wymusić rozciągnięcie ekranu będę bardzo wdzięczny.

Zmień rozdzielczość w grze. Przeważnie Opcje>Grafika>Rozdzielczość…

jakby to było takie proste to bym nie pisał. maxymalna rozdzielczość jaką moge w nich ustawić to 1024x768, a pozatym chyba dobrzę opisałem problem żeby się domyślić że nie moge w opcjach gry ustawić rozdzielczość 1366x768 bo takiej w nich nie ma

Gta wspiera twoją rozdzielczość ;p

Poszukaj w opcjach.

nie lubię sie powtarzać, ale cóż, mi nie chodzi tylko o san andreas ale o wszystkie m.in. heroes 3, diablo 2, cs 1.6, star craft, word craft 3 itd… jeśli ktoś mi znowu napiszę żebym se w grze w ustawienich poszukał to uznam że dzieci neo atakują fora

pitking ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zmień na chwilę rozdziałkę monitora i odświerzania na mniejsze.Jak masz powiedzmy 75 to ustaw na 60

A potem jak już wszystko bedzie OK to przywróć najlepsze wg Ciebie ustawienia.

nic to nie dało

Spróbuj odinstalować gre i znowu zainstalować:D

bull nie pisz bo admin mi konto usunie