Czarne paski po bokach po uruchamianiu battlefielda 3

Witajcie! :wink:

Mam taki problem w BF3, że ZA KAŻDYM RAZEM gdy odpalam grę to tworzą się po bokach czarne paski.

Problem wystąpił pierwszy raz jakoś 23 maja . Nie wiem czy to przez aktualizacje gry czy też coś z mojej winy. Nikt nie korzysta z mojego PC i nie ma dostępu do Origina. Gram na 1280x768 60HZ i żeby pozbyć się problemu muszę zmienić na 75HZ i po zmianie po prostu nie akceptować tego. Po powrocie do starej rozdzielczości akceptuje zmiany i jest ok, aż do czasu ponownego uruchomienia gry. Jest to strasznie upierdliwe. Ma ktoś taki problem, albo wie jak go rozwiązać? Dodam, że gram na 60HZ bo przy 75 zaczyna mulić mi BF. Problem chwilowo występował także w GTA 4, ale po ustawieniu “uruchom jako administrator” problem ustąpił, w BF3 niestety to nie działa…

Od Supportu EA dostałem bardzo wyczerpującą odpowiedź - "Proszę o sprawdzenie czy czy ma Pan zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Po instalacji proszę o zmianę ustawień karty graficznej i monitora w ustawienia domyślne." Sterowniki aktualizowałem 2 dni przed tym jak kazali mi to zrobić a nie mam nigdzie opcji ustawień “domyślnych” w AMD VISION ani we właściwościach rozdzielczości.

Moja grafa to Radeon HD 6450 1GB. Win7 x64. Liczę na pomoc, Pozdrawiam! :slight_smile: