Czarne paski po bokach w grach na Win 10

Witam mój problem polega ze jak dam w różnych grach rozdzielczość mniejszą niż mój monitor ma to mam takie czarne paski po bokach.

Taki problem występował tez na WIN7 ale pomogło wyłączenie bądź włączenie skalowanie ekranu (karta graficzna zintegrowana). Kiedy zainstalowałem win10 pojawiły się takie paski, jechałem na poradnikach z internetu lecz żaden nie pomógł. Nawet sposób który pomógł na windowsie 7 nie pomaga. Instalowałem najnowsze sterowniki jakie są. Karta w/w intel® Graphic family coś takiego. Mam nadzieje że problem jest do rozwiązania bo jednak to przeszkadza w grach.

ssss1.png

Na laptopie dziewczyny mieliśmy ten sam problem. W każdych grach pomagała opcja skalowania obrazu w ustawienaich karty graficznej.

Właśnie ta opcja nie działa, można powiedzieć że działa tylko na pulpit. Np kiedy dam sobie rozdzielczość 1024:768 (standardowa to 1366:768 ) i skalowanie ekranu działa ale tak jak napisałem na pulpicie lecz gdy wchodzę w  jakaś grę to jakby resetuje sie ustawienie rozdzielczości bo po zminimalizowaniu wraca do standardowej. Nie wiem co sie dzieje mam nadzieje że pomożecie.  

Cześć.

Tym sposobem próbowałeś skalowania obrazu? YouTube

Próbowałem ale jak dam skalowanie ekranu i wejde w gre to jakby wraca do ustawień standardowych. 

 

Dobra rozwiązałem. Gdyby ktoś miał coś takiego jak ja to musi pobrać program HRC.