Czarne paski po bokach w grach

(Sebastian1801) #1

Dzień dobry mam problem z Windowsem 7 otóż przeinstalowałem system z Visty ( nie miałem wtedy pasków w grach ) na 7 i zaczęły się moje problemy .Na pulpicie mam wszytko normalnie , ale już jak włączę grę np. GTA san andreas to już mi się wyświetlają paski po bokach . Gdy się zmieni rozdzielczość w grach na 1366 x 768 (optymalna rozdzielczość w moim laptopie ) to wszytko jest dobrze i nawet to działa , ale gdy już nie mam takiej rozdzielczości w grze to mam te paski .

Czytałem na różnych forach o tym problemie ale moja karta graficzna jest inna niż te co były na innych forach :((

Moja karta graficzna to ATI Radeon 3200 HD a rozdzielczość to 1366x768.

Gdyby jeszcze to pomogło to zamieszczam ss mojego sterownika karty graficznej

PS. przeinstalowywałem sterowniki ale to nie pomogło problem leży w winie windowsa lub ustawieniach sterownika

(Ro Man) #2

zapodaj "ss" tych pasków zamiast ustawień...

wróżką nie jestem ale pewnie w grze ustawiasz jakąś rozdzielczość z proporcjami 4:3... a ekran masz panoramiczny 15:9 (czy jakoś tak) stąd masz czarne paski.

(Maks Baum) #3

Poszukaj gdzieś ustawień zachowywania proporcji czy podobnych. Ale wtedy oczywiscie jak je przestawisz to będziesz miał nieco rozciągnięte wszystko. No chyba że źle zrozumiałem problem :]

(Panogon) #4

ja miałem podobny problem, u mnie zadziałało przestawienie odświeżania monitora na największą dostępną wartość (bo nie wiem dlaczego ale się przestawiła)

(Sebastian1801) #5

odświeżanie monitora nie chce się przestawić . jak zrobie ss w grze gdy mam te paski to mi wyjdzie normalny screen be pasków . Niechce miec rozciagnietego pulpitu chce miec normalny !

(Longhorn2009) #6

W sterach nVidii jest opcja o nazwie "Przy rozdzielczości niższej niż rozdzielczość wbudowana w monitor...". Szukaj w swoich sterownikach Ati podobnej opcji i przetestuj różne jej ustawienia.

(Sebastian1801) #7

dlatego dalem screeny znobo ten sterownik ma malo opcji . jak by ktos mial lub wiedzial jak zmienic to niech napisz !

-- Dodane 06.06.2010 (N) 12:02 --

ktos mi pomoze ?

(Dinu1) #8

drogi kolego radzę zainstaluj sobie system 64 bitowy.

miałem podobny problem,nawet taki sam.

64 bitowy system będzie rozwiązaniem.

pozdrawiam

(Foxik00) #9

Tu macie rozwiązanie