Czarne paski po bokach w Windows 10

Witam mam problem na pc, mam dwa monitory na głównym jest wszystko ok natomiast na drugim mam czarne paski po bokach. Mam kartę Rx radeon, problem zrobił się po jakimś czasie. Czy ktoś wie jak go rozwiązać ?

Jaka to karta graficzna i ile cali mają monitory?

Może rozdzielczość sie zmieniła sprawdź w ustawieniach.

karta rx560 (pobrałem najnowsze sterowniki). Główny monitor ma 19’ cali natomiast drugi (ten co mam problem) ma 21’

Bo masz pewnie różne proporcje monitorów i w tym wypadku zawsze tak będzie - chyba że na monitorze jest możliwość skalowania do pełnego ekranu ale będzie wtedy rozciągnięty.

W takim razie skąd się wziął ten problem, skoro wcześniej na drugim ekranie grafika była ustawiona bez tych czarnych pasków ?

Ale ja cię nie zabardzo rozumię. Czy był czas że ci oba monitory działały poprawne gdy oba były podłaczone czy oba działały poprawnie osobno. Ja niestety nie znam się wogłe na kartach AMD bo ich nie lubię ale w NVIDi jest coś takiego a jak jest NVIDia i Intel to wtedy jest w Intelu “Skaluj pełen ekran” W AMD nie wiem bo się nie znam. Jak Ci oba działaly poprawnie razem to trzeba przestawić w meny monitora. Karta nie może jednicześnie wysyłąć 2 różnych proporcji chyba że masz dwie karty ale na monitorze możesz rozciągnąć obraz

Najmocniej przepraszam, że tak długo nie odpisywałem. Sądziłem, że zakończyłem ten wątek. Przechodząc do sedna problem tkwił w ustawieniach monitora - wystarczyło trochę pogrzebać i wszystko wróciło do normy, Dziękuję za uwagę i jeszcze raz przepraszam za tak długi nie odezw, pozdrawiam :slight_smile:

Spoko nikt nam tutaj za nic nie płaci, a przynajmniej większości userów, pomagamy za darmo bo lubimy pomagać :slight_smile:

Miłego dnia czy tam nocki życzę :slight_smile: