Czarno biały obraz na TV po podłączeniu do PC

Witam.

Mam pewien problem z podłączaniem Tv do kompa.Otóż mój problem tyczy się obrazu. Podłączyłem swój telewizor do komputera po przez złącze S-Video w karcie graficznej a w TV przez cinche. Obraz na tv się wyświetla lecz jest czarno biały. W kolorze jest wyświetlany gdy komputer się uruchamia, gdy to Bios wyświetla swoje informacje oraz gdy pasek ładowania się ładuje pod logo Windows. Dodam jeszcze, że gdy odinstalowałem sterowniki od mojej karty graficznej tj. GeForce 6600 GT to obraz na telewizorze na włączonym systemie Win był w kolorze. Tak, więc podejrzewam tu coś ze sterownikami. Pobrałem i zainstalowałem najnowsze. Przeczytałem masę rożnych informacji na temat mojego problemu, ale nadal nic. Proszę o pomocne odpowiedzi.

Z góry dziękuje. ;]

Ustaw system PAL (ustawienia TV o ile dobrze pamiętam) w panelu sterowania karty graficznej

Już próbowałem. Do wyboru miałem PAL-D oraz PAL-K1, na obydwu obraz jest czarno-bialy

a telewizor jaki masz? jest możliwość zmiany w tv na ntsc?

Posiadam 21 calowy telewizor marki Philips, modelu nie jestem wstanie ustalić bo nie wiem gdzie są od niego dokumenty. Telewizor ma około 10 lat. Ze złącz posiada z tyłu Euro(Scart) [jedno] i antenowe,a z przodu złącza cinch do Audio (jedno) i Video (jedno). Natomiast złącz SVHS brak.