Czarno-bialy "onet"

dokladnie od wczoraj ,niewiem co sie stalo,dlaczego niemam kolorow,na stronie “onet” tylko na tej stronie !!

niedoswiadczony staruszek uczacy sie pilnie

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

To żałoba po tym wypadku…

dziekuje

…[i]

niedoswiadczony staruszek uczacy sie pilnie

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

walte-22 nawet nie żartuj że o tym nie słyszałeś ? a pozatym na Onecie jest jak krowie na rowie wypisane: " Tragedia we Francji zginęli pielgrzymi z Polski. Trwa żałoba narodowa"

Witam

MasterMarO,jasne ze slyszalem :shock: :shock: :shock:

dziwny zbieg okolicznosci,na innym forum,ktos rozpetal burze,na temat kolorow,w necie,ktore mu zginely,klikam w nocy na onet,i szok. :o :o :shock: :shock: czarno-bialy

i tak powstal problem ??

Ps.nieumie dobrze pisac i czytac po PL

przepraszam

niedoswiadczony staruszek uczacy sie pilnie

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

W dniach tragedii serwisy, portale, vortale (niektóre) stosują skrypty wyłączające kolory na czas żałoby.

Ludzie z moich okolic znam ten autobus znam przewoźnika :frowning: szkoda ludzi sam jechałem kiedyś tym autobusem do kina. Ogromna tragedia

Mati17 jest mi niezmietnie przykro ze znałes tych ludzi :frowning: i ze ci ludzie zgineli smiercia tragiczna, spalili się żywcem, bardzo żmudna smierć :frowning: Składam KONDOLENCJE rodziną ofiar i ich znajomym ze cierpia tak po utracie swoich bliskich.

Złączono Posta : 23.07.2007 (Pon) 23:21

i przupuszczam ze nie tylko na onecie ale na wp i na interi bedzie taka czarna strona :frowning:

Chyba trochę przesadzają z tą żałobą, szkoda ludzi ale czy to powód żeby cały kraj pogrążał się w żałobie? Codziennie na Polskich drogach ginie setki ludzi. Żałoba traci swoją powagę, takie jest moje zdanie.

Duda Noo w sumie racja nawet serwisy rozrywkowe maja mniej kolorow… np. http://www.cda.pl