Czarny dekoder nBOX HDTV Recorder i multiroom od nc+

WItam,

jestem zainteresowany włączeniem opcji multiroom od nc+, posiadam z nimi aktualnie umowę oraz czarny dekoder nBOX HDTV Recorder kupiony za czasów N-ki. Czy ten dekoder wspiera multiroom od nc+?

Rozumiem iż na infolinii nc+ taka informacja została utajniona dla pytających…

Jeśli chcesz mieć MR na zasadach NC to musisz wymienić dekoder na te nowe mydelniczki. Chyba tylko klienci C+ mogą zamawiać MR na starych zasadach C+ i starym sprzęcie, ale z ograniczeniem do jednego MR.

 

Odradzam wymianę dekoderów na nowe, same problemy i zero korzyści.

http://ncplus.pl/pomoc/faq-najczesciej-zadawane-pytania/multiroom/jak-podlaczyc-multiroom-standard-hd Na tej stronie jest napisane, że dotyczy to dekodera turboBOX+, który wygląda tak samo jak mój tylko że zamiast loga n jest nc+. więc chyba jednak można, pójdę się zapytać do punktu nc+

Oczywiście, że ten dekoder nadaję się do multiroom. O ile obecna umowa nie kończy Ci się w najbliższym czasie to dobranie dodatkowego dekodera nie będzie raczej promocyjne. Wiąże się to z podpisaniem aneksu na kolejne 12 bądź 18 miesięcy. Pozostaje zadzwonić na infolinie.

 

Z tego co dowiedziałem się w punkcie to w każdej chwili trwania umowy można dołączyć Multiroom w cenie 10 zł za miesiąc. Pytałem się o ceny bez promocji MR ale miła pani nic nie wiedziała na ten temat.

Możesz dobrać dodatkowy dekoder w dowolnym momencie trwania umowy ale trzeba podpisać aneks, tego zapewne Ci Pan czy Pani nie powiedziała. Chyba, że coś się u nich zmieniło w ostatnim czasie, ale wątpię. Telefon na infolinie powinien Ci wszystko wyjaśnić.

Warto dopowiedzieć, że wymiana na nowe dekodery NC to koszt dekodera + aktywacja bez względu czy to nowy czy stary klient. Dopiero przy przedłużaniu można negocjować.