Czarny ekram po deinstalacji sterowników ATI

Wtam, po odinstalowaniu sterowników ATI i po ponownym uruchomieniu komputera po pasku ładowania się windowsa zamiast ekranu powitania pojawia się czarny ekran. Uruchomiłem windowsa w trybie awaryjnym i zainstalowałem sterowniki z płytki ATI(HydraVision i Panel control) poprzedniej miałem zainstalowanych więcej tych sterowników z ATI więc nie wiem czy coś źle zainstalowałem czy co…prosiłbym o pomoc. Pozdrawiam

Odinstaluj wszystkie sterowniki ATI, usuń ręcznie folder ATI z dysku C jeżeli istnieje.

Możesz to również zrobić w trybie awaryjnym F8 podczas uruchomienia komputera --> Tryb awaryjny - Enter.

Przeczyść komputer programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

CCleanera używaj po częstym surfowaniu po internecie oraz po każdej deinstalacji programów i sterowników.

kliknij aby powiększyć:

cf114_CCleaner.jpg ccleaner2.th.jpg

Continue to the media.

Zainstaluj odpowiednie sterowniki do swojej karty graficznej, uruchom ponownie komputer…

Robiłem wszystko według twojej instrukcji, ale podczas instalacji sterowników pojawił się błąd.

Pobrałem najnowsze sterowniki do karty ( ATI Radeon 9200 series)

z tej strony http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

Instaluję i podczas instalacji wywala mi błąd:

Severe

INF error

Video driver not found.

Dałem OK a za nim pojawił się następny błąd:

Setup was unable to complete the instalation try to setup your display adapter with a standard VGA driver before running setup.

bardzo bym prosił o dalsze porady

Stara karta graficzna, kiedyś ją miałem na poprzednim komputerze.

Jeżeli masz Windows XP sprawdź starsze sterowniki:

Radeon Omega Drivers 3.8.252 lub odpowiednik ATI Catalyst 5.8

Na Radeon Omega Drivers 3.8.252 - pomimo to instaluj…

Tematy:

radeon-9200-series-nie-dziala-t456199.html?hilit=Radeon%209200

gra-nie-dziala-catalyst-t242894.html?hilit=ATI%20Radeon%209200%20SE