Czarny Ekran brak reakcji

Płyta główna ASUS p5n32-e sli, karta graficzna ASUS EAH3650, CHIEFTEC 420W, INTEL CORE 2 DUO E6300 (CHYBA), PAMIĘĆ 2X 512 1066mHz (zwolnione do 800mHz)

Witam, problem występował od zawsze, Na początku po złożeniu komputera po uruchomieniu go nic się nie działo czarny ekran i nic. Wyłączyłem zasilanie podociskałem podzespoły, włączyłem zasilanie kliknąłem guzik włączył się, działa.

Problem miałem za kazdym razem gdy wyłączałem komputer start > zamknij. Aby uruchumić musiałem włączyć go poczekać troche, wyłączyć zasilanie, włączyć i kliknąć guzik.

Wczoraj gdy szedłem spać wyłączyłem listwe (nie zasilacz) albo wyłączyłem start > zamknij a potem wyłączyłem. Nie pamiętam dokładnie, teraz czarny ekran po włączeniu nie ustępuje, nie słychać speakera, nic się nie dzieje. Wyjmowałem baterie, karte graficzną, odłączałem CD-ROM, wszystkie USB itd. Dalej nie słychać SPEAKER’a nic sie nie teguje nie moge wejść w BIOS.

a jak naciskasz na przycisk power to zasilacz sie kreci? poszukar rozpis pinow zasilania i sprawdz miernikiem czy ma wszystkie zasilania lub podlacz inny zasilacz

zasilacz sie kreci, dziala. zaraz posprawdzam. Nie mam innego zasilacza tylko jakiś z bazaru takeme

EDIT

Na innym zasilaczu nie dziala

EDIT2.

Wszstko tak jak powinno tylko nie pika i czarny ekran nic sie nie dzieje.