Czarny ekran do momentu ekranu logowania

Witam,

Mam problem z Windowsem XP, a mianowicie gdy włączam komputer to do momentu ekranu logowania ciągle jest czarny obraz na monitorze. Monitor włącza się dopiero, gdy wyświetla się ekran logowania. Stało się to od tego czasu, jak instalowałem kamerę internetową. W pewnym momencie, kiedy ja odłączyłem od USB wyświetlił się niebieski ekran i komputer się zrestartował i zaczął się pojawiać ten problem. Jak mogę sobie poradzić z tym problemem? Nawet nie mogę sformatować dysku, gdyż komputer nie reaguje na żadne komendy gdy się włącza. Bardzo proszę o pomoc.

więc tak na pierwszy rzut oka nic konkretnego nie przychodzi na myśl, dlatego podaj nam treść tego BSOD’a (niebieski ekran) a zrobisz to postępując wg. instrukcji na tej stronie:

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=16074

kolejna sprawa, czy od momentu zakupu komputera/płyty głównej wymieniana była bateryjka na płycie głównej?

i podaj jeszcze wiek komputera.

Dodane 18.10.2011 (Wt) 20:03

jeśli możesz wejśc w biosa (*w trakcie rozruchu popróbuj, F8 / F9 / F10) to wejdź i przywróć ustawienia domyślne, czy zauwazyles zeby w systemie sama godzina sie zmieniała? i czy w biosie jest dobra godzina ustawiona? (*staram się, ustalić czy problem nie wynika z baterii) obejrzyj czy kondensatory nie są spuchnięte na płycie głównej. Gdy włączas komputer upewnij się że nie masz wpiętego żadnego urządzenia do portów USB